“The most difficult thing in life is to know yourself.”

Thales

Exclusive

Prihlásiť sa na kurz

Máte otázky? Volajte

033/551 66 44

Sledujte nás na

  • Vek: 18+

Individuálny jazykový kurz EXCLUSIVE je v ponuke pre každého, kto má záujem o individualizovanú výučbu odborného cudzieho jazyka pre potreby práce. Čas kurzu, miesto, intenzita ako aj obsah sú plne prispôsobené požiadavkám a potrebám jednotlivých študentov v kurze. Čas výučby tohto typu je v ponuke od 8,00 do 19,30 hod.

 

Garant

web Jana Chynoradská

Všetko, čo vie tvorivá myseľ vymyslieť, dokáže tím uskutočniť.

 

E-mail: jana@harmony.sk

Čo sa počas kurzu naučíte

Pred spustením tohto kurzu je potrebné vyplniť analýzu jazykových potrieb. Vďaka tejto analýze budeme môcť spresniť obsahovú náplň, cieľ, ako aj organizáciu kurzu. Vy sami definujete to, čo sa na kurze naučíte. My vám zabezpečíme čo najkratšiu cestu k vášmu cieľu, pričom počas celého trvania kurzu vám garantujeme našu odbornú a profesionálnu starostlivosť.

Počet študentov na kurze

1

Cieľ hodín

Odborný cudzí jazyk pre potreby práce

Ako prebieha vyučovanie

Vyučovanie prebieha v priateľskej atmosfére v našich priestoroch na Kapitulskej ulici č. 26 v historickej časti Trnavy alebo u klienta v práci. Dĺžka kurzu a intenzita sa nastaví podľa vašich potrieb. Vďaka zohľadneniu špecifík študenta patrí individuálny kurz EXCLUSIVE  k najrýchlejším a najefektívnejším formám štúdia cudzieho jazyka.

Ceny a termíny

Prihlásiť sa na kurz

Máte otázky? Volajte

033/551 66 44

Cena obsahuje

  • Počet vyučovacích hodín na základe zvoleného balíčka
  • Doplnkový materiál
  • Odborný jazykový mentoring v rozsahu 20min na každých 10 hodín kurzu

Prihláste sa na kurz

študijným poriadkom

Články o kurze

Prečo si vybrať jazykovú školu HARMONY ACADEMY?

Pretože všetko čo robíme, robíme s dôrazom na človeka a jeho uplatnenie sa v živote. Vzdelávanie je pre nás celoživotný proces rastu, zrenia a rozvoja. Od nášho vzniku v roku 2000 sme prešli dôležitým vývojom, ktorý nás predurčuje k neustálemu hľadaniu vylepšovania a zhodnocovania nadobudnutých skúseností, zážitkov a dosiahnutých úspechov.  Sme tu pre vás a tvorbu trvalých hodnôt vo vzdelávaní. 

Newsletter

Chcete odoberať newsletter ? Stačí, ak vyplníte vašu e-mailovú adresu.

Sledujte nás na