“Narodili sme sa, aby sme boli skutoční, nie perfektní.”

 

Eva Paršová

Jazykové kurzy pre dospelých

Zvoliť si kurz

Máte otázky? Volajte

033/551 66 44

Sledujte nás na

Harmony rešpektuje a plne zohľadňuje špecifiká vzdelávania dospelých. Tí sú časovo vyťažení, ich myseľ je preplnená pracovnými a rodinnými povinnosťami a častokrát majú za sebou rôzne skúsenosti s učením sa cudzích jazykov.

Učia sa pre kariérne potreby alebo pre potreby cestovania do zahraničia. Vždy je čas začať objavovať nový cudzí jazyk, a preto sa v našich skupinových kurzoch pre dospelých zameriavame na čo najefektívnejšie a najtrvalejšie učenia sa cudzieho jazyka pre rozvoj komunikácie. Naše hodiny pre dospelých sú posilnené podnetnými zážitkami, pútavými aktivitami a praktickými hrami.

Všetky kurzy pre dospelých prebiehajú v HARMONY ACADEMY v tzv. blokovej výučbe počas celého roka. V prípade Vášho záujmu o individuálny kurz je Vám k dispozícii naša ponuka individuálnych kurzov.

 • Viac informácií

  Začínam

  Každý začiatok je vzrušujúci. Pred očami sa nám otvára celkom nová, tajomná cesta. Na obavy nie je priestor ani čas. Len na potešenie z nových zážitkov. Práve vyrážame.

  Garant: Jana Chynoradská Úroveň: A1 Jazyk kurzu:
 • Viac informácií

  Rastiem

  Nové vedomosti a zážitky pri štúdiu sú pre nás prínosom. Jazykové vzdelávanie nie len napĺňa myseľ slovíčkami a pravidlami, ale postupne dotvára celú našu osobnosť.

  Garant: Jana Chynoradská Úroveň: A2.1 Jazyk kurzu:
 • Viac informácií

  Upevňujem

  Po získaní dobrých základov môžeme bez obáv budovať svoj cudzí jazyk smerom a spôsobom, aký nám najviac vyhovuje – do výšky, do šírky i do hĺbky. Podľa svojho vkusu.

  Garant: Jana Chynoradská Úroveň: A2.2 Jazyk kurzu:
 • Viac informácií

  Rozvíjam

  Dorozumieť sa, porozumieť jeden druhému…Komunikovať v angličtine v pokročilom štádiu je ako zariaďovať interiér svojho nového bytu či domu. Vzrušujúca, vytúžená odmena.

  Garant: Jana Chynoradská Úroveň: B1 Jazyk kurzu:
 • Viac informácií

  Komunikujem

  Naše myšlienky obohacujú ostatných, sú zrozumiteľné a nápadité aj keď, alebo práve preto, že sú oblečené v cudzom jazyku. Zhovárame sa o všetkom, čo nás zaujíma. Od bežných tém až po závažné problémy sveta.

  Garant: Jana Chynoradská Úroveň: B2 Jazyk kurzu:
 • Viac informácií

  Zdieľam

  V zábavnej komunikácii s priateľmi, ktorá je precízne pripravená a riadená profesionálom – Harmony lektorom, si navzájom precvičíme, obohatíme a zdokonalíme slovnú zásobu i gramatiku.  

  Garant: Jana Chynoradská Úroveň: B1+ Jazyk kurzu:
 • Viac informácií

  Letný pobyt REGENT v Oxforde, Veľká Británia

  Najchutnejšou čerešňou na torte jazykového vzdelávania je pobyt v krajine, kde si môžeme svoje schopnosti preveriť, obohatiť a zúročiť. Vzdelávacie pobyty v zahraničí sú nezabudnuteľným zážitkom a veľkým prínosom – snom každého študenta – bez ohľadu na vek.  

  Garant: Jaroslav Chynoradský Úroveň: A2+ Jazyk kurzu:

Jazykové kurzy pre dospelých prebiehajú vo všetkých jazykových úrovniach v súlade s Európskym referenčným rámcom. U nás sa zdarma otestujete a my Vás na základe Vašich vedomostí zaradíme do zodpovedajúceho kurzu. Každá úroveň pozostáva zo štyroch blokov a tie kontinuálne pokračujú počas celého roka. Z úplného začiatočníka sa tak môžete dostať na úroveň skúseného používateľa za päť rokov, čo predstavuje spolu celkom dvadsať blokov. Kurzy pre dospelých prebiehajú raz alebo dva razy do týždňa po 90 min.

Aktuálne informácie o jazykových kurzoch

Prečo si vybrať jazykovú školu HARMONY ACADEMY?

Pretože všetko čo robíme, robíme s dôrazom na človeka a jeho uplatnenie sa v živote. Vzdelávanie je pre nás celoživotný proces rastu, zrenia a rozvoja. Od nášho vzniku v roku 2000 sme prešli dôležitým vývojom, ktorý nás predurčuje k neustálemu hľadaniu vylepšovania a zhodnocovania nadobudnutých skúseností, zážitkov a dosiahnutých úspechov.  Sme tu pre vás a tvorbu trvalých hodnôt vo vzdelávaní.