Relational skills are the most important abilities in leadership.“

John C. Maxwell

Naučíme Vás cudzí jazyk!

Zvoliť si kurz

Máte otázky? Volajte

033/551 66 44

Sledujte nás na

Zápis na jazykové kurzy prebieha nonstop. Nepremeškajte príležitosť a doprajte si deň plný zážitkov a to všetko v cudzom jazyku. Ponúkame Vám kurzy pre deti, juniorov, dospelých ako aj prípravné kurzy ku skúškam a certifikátom. Neváhajte a zapíšte sa už dnes!

Ponuka jazykových kurzov

Organizácia skupinových kurzov

Kurzy pre deti a juniorov ponúkame počas školského roka v dvoch polrokoch. Každý polrok obsahuje 36 lekcií a deti a juniori navštevujú kurzy dva razy do týždňa po 45 min.

Prípravné kurzy na maturitu realizujeme v troch blokoch, pričom každý z blokov obsahuje 20 hodín. Študenti kurz navštevujú dva razy do týždňa po 90 min

Prípravné kurzy na certifikáty realizujeme v troch blokoch, pričom každý z blokov obsahuje 40 hodín. Študenti kurz navštevujú dva razy do týždňa po 90 min

Aktuálne informácie o jazykových kurzoch

Prečo si vybrať jazykovú školu HARMONY ACADEMY?

Pretože všetko čo robíme, robíme s dôrazom na človeka a jeho uplatnenie sa v živote. Vzdelávanie je pre nás celoživotný proces rastu, zrenia a rozvoja. Od nášho vzniku v roku 2000 sme prešli dôležitým vývojom, ktorý nás predurčuje k neustálemu hľadaniu vylepšovania a zhodnocovania nadobudnutých skúseností, zážitkov a dosiahnutých úspechov.  Sme tu pre vás a tvorbu trvalých hodnôt vo vzdelávaní.