Špeciálne ponuky

Zvoliť si kurz

Máte otázky? Volajte

033/551 66 44

Sledujte nás na

Na základe vášho dopytu sme sa rozhodli otvoriť sekciu “Špeciálne ponuky individuálnych kurzov“.

Tu na tomto mieste vám s potešením prekladáme cenovo zvýhodnené ponuky našich individuálnych jazykových kurzov. Podľa ročného obdobia si môžete vybrať z ponuky štúdia jednotlivých cudzích jazykov a vytvoriť si vlastný individuálny plán štúdia.

Kurzy v tejto ponuke sú vždy časovo obmedzené a ste viazaný si predmetný počet hodín vybrať v danom časovom úseku, na ktorý je váš kurz zaregistrovaný.

Individuálne štúdium patrí k najefektívnejším a najrýchlejším formám rozvoja cudzojazyčného potenciálu. Naši vynikajúci lektori spolu so skúsenými lídrami a metodikmi, ktorí na kurzy dohliadajú, vám dodajú tú najvyššiu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu.

  • Viac informácií

    Vianočný balíček HARMONY

    Vianočný balíček HARMONY vám ušijeme presne na mieru. Počet hodín, cieľ, obsah, frekvenciu aj rozvrh bude plne zohľadňovať vaše možnosti a potreby. Využite toto vzácne obdobie v roku na zaktivovanie, upevnenie alebo rozvinutie svojho jazykového potenciálu a vyberte si tento špeciálny jazykový kurz. Naši lektori spolu so skúsenými lídrami a metodikmi vám dodajú tú najvyššiu

    Garant: Jana Chynoradská Úroveň: všetky Jazyk kurzu:

Aktuálne informácie o jazykových kurzoch

Prečo si vybrať jazykovú školu HARMONY ACADEMY?

Pretože všetko čo robíme, robíme s dôrazom na človeka a jeho uplatnenie sa v živote. Vzdelávanie je pre nás celoživotný proces rastu, zrenia a rozvoja. Od nášho vzniku v roku 2000 sme prešli dôležitým vývojom, ktorý nás predurčuje k neustálemu hľadaniu vylepšovania a zhodnocovania nadobudnutých skúseností, zážitkov a dosiahnutých úspechov.  Sme tu pre vás a tvorbu trvalých hodnôt vo vzdelávaní.