Špeciálna ponuka

Zvoliť si kurz

Máte otázky? Volajte

033/551 66 44

Sledujte nás na

 • Viac informácií

  Slovensko v pohode

  Chcete zlepšiť vašu slovenčinu, spoznať Slovensko a zažiť radosť z učenia bez tlaku a stresov? Chcete zažiť spolu s vašou rodinou nezabudnuteľný víkend a príjemné chvíle v nádhernom vidieckom prostredí? “Slovensko v pohode” je pre Vás tá najlepšia voľba! Čakajú na vás nielen odborní lektori ale aj animátori, ktorí sa postarajú o výbornú zábavu a hry.  Miesto Agropenzión ADAM, Podkylava (cca 100

  Garant: Jana Chynoradská Jazyk kurzu:
 • Viac informácií

  Kurz obchodnej angličtiny

    Čo môže byť lepšie ako zažiť veľký “maxi” pokrok vo vašom jazykovom vzdelávaní v “mini” kurze a v “mini” skupine ľudí? Máme pre Vás kurzy obchodnej angličtiny, ktoré budú tvoriť  len 2-5 členné skupiny študentov, pod vedením nášho odborného jazykového lektora. 

  Garant: Jana Chynoradská Jazyk kurzu:

Aktuálne informácie o jazykových kurzoch

Prečo si vybrať jazykovú školu HARMONY ACADEMY?

Pretože všetko čo robíme, robíme s dôrazom na človeka a jeho uplatnenie sa v živote. Vzdelávanie je pre nás celoživotný proces rastu, zrenia a rozvoja. Od nášho vzniku v roku 2000 sme prešli dôležitým vývojom, ktorý nás predurčuje k neustálemu hľadaniu vylepšovania a zhodnocovania nadobudnutých skúseností, zážitkov a dosiahnutých úspechov.  Sme tu pre vás a tvorbu trvalých hodnôt vo vzdelávaní.