Staň sa Harmony lektorom / lektorkou

Ak miluješ inovácie, pracuješ na sebe a zavádzaš nove metódy, nástroje a riešenia do praxe, tak sa k nám pridaj. U nás si môžeš plniť svoje sny!
Prihlásiť sa

Pridaj sa K nám

Prečo byť Harmony lektorom

Byť lektorom Harmony je poslanie, cez ktoré si môžeš plniť svoje pedagogické sny. Je to možnosť a príležitosť pre každého, kto miluje učenie, môcť sa v tom naplno realizovať, kreatívne uplatniť a profesijne rásť.

Náš lektor sa stáva nielen súčasťou mnohoročnej tradície a dobrého mena, ktoré si naša škola svojim úsilím zameraným na potreby študenta rokmi vybudovala, ale i súčasťou skvelého tímu profesionálnych, vysoko motivovaných, tvorivých a kolegiálnych ľudí, ktorých v Harmony máme.

POužívame moderné nástroje a technológie

Moderné riešenia pre rozvoj osobnosti a organizácií

Robíme všetko tak, aby to bavilo nie len našich zákazníkov, ale aj lektorov a ostatných členov nášho tímu. Nie sme škola, kde zastal čas. Nebojíme sa používať moderné technológie a nástroje a každý deň sa učíme niečo nové.

Našim lektorom dávame priestor na sebarealizáciu, podporuje ich kariérny rozvoj, vytvárame vynikajúce podmienky pre ich odborný a osobnostný rozvoj prostredníctvom ich účasti v medzinárodných tímoch a projektoch počas ich cesty celoživotného rozvoja Learn & Lead.

Prihláška

Staň sa Harmony lektorom

be the change you want to see in the school.


Kontaktuj nás

Tel: + 421 907 786 197
email: info@harmony.sk

Harmony katalóg 2021

Prehľadný katalóg ponúk Harmony v PDF verzii na stiahnutie.