BEzPlatné online PoradenStvo

Objednajte si online konzultáciu.

Michal Čičmanec
Výkonný riaditeľ, Švec Group
S Harmony spolupracujem už niekoľko rokov. Začalo sa to skupinovými kurzami angličtiny, neskôr individuálny kurz coachingu v angličtine až po one to one kurzy s native speakrom. Myslim si, že inovatívny prístup a energia Jany Chynoradskej k rozvoju vzdelávania lektorov sa pretavili do kvality služieb, ktoré Harmony ponúka. Do budúcna želám Harmony veľa spokojných zákazníkov.
Miroslava Branická
Online teacher
Jazyková škola Harmony vždy bola a je, naša jasná voľba. Chodila do nej naša staršia dcéra a keď sme potrebovali podporiť angličtinu u našej mladšej Tamarky, tak sme opäť oslovili pani Chynoradskú. Keďže Tamarku poznala z online kurzu, vedela nám ušiť ponuku na mieru. Zoznámili sme sa s lektorkou Andrejkou Kačovou počas online besedy, kde viacerí rodičia rozprávali o skúsenostiach spojených s individuálnymi hodinami svojich detí a ako im pomohli v získaní sebavedomia. Andrejka Kačová je lektorka, ktorá je energická a vie deti zaujať. Ku každému z nich pristupuje individuálne, pomôže s pochopením gramatiky a každá hodina je niečím výnimočná. Tamarka ich vôbec nevníma ako zlo či nutnosť, práveže sa z nich veľmi teší. S každým úspechom z angličtiny dosiahnutý v škole, sa Andrejke pochváli. Vďaka individuálnym lekciám sa Tamarka rozrozprávala, začala si viac veriť a dostavili sa aj viditeľné výsledky v škole.
Marian Hodulik
Vedúci predsériovej logistiky Volkswagen Sachsen Zwickau, Nemecko
Koncept Learn&Lead považujem za kvalitne spracovanie osobného poznania a skúsenosti autorky do zaujímavej formy pre zdieľanie 9 princípov osobného rozvoja, za účelom ďalšieho aplikovania v tíme a efektívnej podpory jeho členov. Je zaujímavé sledovať pozitívny posun členov tímu pri aplikovaní konceptu v praxi s dlhodobým efektom zvýšenia efektivity tímovej prace. ‍ Nekonečná energia a absolútna profesionalita Jany Chynoradskej ešte umocnili získanú skúsenosť a aplikácia naučeného pomohli ďalšiemu napredovaniu môjho multikultúrneho tímu v rámci nábehových projektov elektromobilov značky VW vo VWS Zwickau.

Harmony katalóg 2021

Prehľadný katalóg ponúk Harmony v PDF verzii na stiahnutie.