Angličtina pre deti ONLINE

Tvorivé hodiny angličtiny vedené v komunikatívnom prístupe zameranom na potreby žiakov tvoria základ našich jazykových kurzov aj v online prostredí. Flexibilná registrácia, učenie sa z pohodlia domova a individuálna podpora žiakov.  

TEDDY EDDIE

Vek: 2 - 7 rokov

Kurz Teddy Eddie je systematické štúdium angličtiny pre deti vo veku od 2 do 7 rokov. Táto metóda sa vyznačuje tým, že je ambiciózna, flexibilná, prirodzená aj spoľahlivá. Ponúka možnosť skutočného ponorenia sa do cudzieho jazyka a tiež vynikajúcu podporu pre rodičov. Neváhajte a pridajte sa k nám!

Letná škola HARMONY pre deti

Vek: 6 - 12 rokov

Počas letných prázdnin organizujeme intenzívny týždeň tvorivej angličtiny pre všetky deti, ktoré sa radi hrajú, spievajú, kreslia a zabávajú v angličtine. Unikátny koncept posilnenia tvorivého potenciálu dieťaťa v aktívnej komunikácii v angličtine si už získal mnoho priaznivcov. Pridajte sa k nám aj vy!

Angličtina na ZŠ Majcichov

Tvorivé hodiny angličtiny vedené v komunikatívnom prístupe zameranom na potreby žiakov tvoria základ našich jazykových kurzov. Doplnkové hodiny angličtiny vynikajúco dopĺňajú výučbu na ZŠ pre všetky ročníky od prvákov až po deviatakov. 

HARMONY ACADEMY, s.r.o.

Hlavná  27/A, Trnava 917 01, Slovensko

Tel: + 421 907 786 197

email: info@harmony.sk

IČO: 44536208
IČ DPH: SK2820001855

 

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel Sro, vložka č. 22994/T

 

Sledujte nás na:

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram
  • YouTube

© 2019 HARMONY ACADEMY