logo-elt

ELT Forum 2017

HARMONY je dnes jedným z vedúcich členom Asociácie jazykových škôl SR, ktorá spustila úvodný ročník medzinárodnej konferencie pre angličtinárov “ELTforum” v roku 2010. Úvodná konferencia so 100 účastníkmi prerástla momentálne do jednej z najväčších podujatí svojho druhu v strednej a východnej Európe. Dodnes sa na podujatiach zúčastnilo viac než 1500 učiteľov a viac ako 200 rečníkov prostredníctvom rôznych prezentácií alebo workshopov. Vďaka ELTforum sa vytvorili stovky priateľstiev a rozšírili sa tisícky nápadov. Niektorí z rečníkov boli David Crystal, Ken Wilson, Michael Swan, Penny Ur, Maggie Kubányová a veľa ďalších. Podujatie sa tak rozrástlo, že príprava na konferenciu sa zdvojnásobila. Keďže je veľmi náročné pokryť všetko iba dobrovoľníckou činnosťou, obraciame sa na Vás s prosbou o pomoc.

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme udržali rast a rozvoj konferencie. Prišli sme však nato, že potrebujeme tím koordinátorov, ktorý bude zabezpečovať udržiavanie vzťahov s účastníkmi a rečníkmi počas roka. Je to nevyhnutné pre zdravý rast konferencie ELTforum do budúcnosti. Popri starostlivosti o rečníkov, účastníkov, vystavovateľov a dobrovoľníkov, potrebujeme profesionálnu pomoc s aktualizáciou a udržiavaním stránky a registračných systémov. Podarilo sa nám zriadiť medzinárodnú platformu pre študentov, učiteľov a iných profesionálov vo vzdelávaní, ale teraz potrebujeme Vašu pomoc, aby sme udržali stabilný rast.

Potrebujeme viac učiteľov, ktorí otvárajú naše mysle a inšpirujú naše deti. Prosím, pomôžte nám pokračovať v tejto vzácnej práci. Prispieť môže každý formou dobrovoľného príspevku na celosvetovo uznávanej stránke (http://www.crowdfunder.co.uk/). Priamo prispieť môžete TU. Za prípadne príspevky Vám vopred ďakujeme.

Viac informácií na:

www.eltforum.sk
https://www.facebook.com/Eltforum.sk 

Tím Asociácie jazykových škôl SR