LAL_COMPANY_2 (1)

Firemné jazykové vzdelávanie: Ako vyzerá kurz šitý na mieru?

Ovládanie minimálne jedného cudzieho jazyka dnes patrí k takým samozrejmostiam ako ranná káva alebo vlastníctvo vodičského preukazu. Ak sa chceme plynule dohovoriť v cudzom jazyku bez akýchkoľvek problémov, mali by sme našu pasívnu výučbu premeniť na funkčné a aktívne jazykové vzdelávanie. V HARMONY ACADEMY myslíme nielen na individuálne potreby jednotlivcov, ale taktiež starostlivo dbáme na kvalitnú výučbu vo firmách a organizáciách.

Vďaka jazykovým kurzom šitým na mieru Vás naučíme nielen komunikovať, ale zároveň pomáhame prekonávať neistotu a strach z cudzích slovíčok. Okrem samotného rozvoja komunikácie ( nielen) v cudzom jazyku sa naučíte, ako Vašich zamestnancov motivovať a zároveň zefektívniť ich pracovné návyky. Viditeľné jazykové pokroky prinášajú návštevníkom kurzu zaručený pocit šťastia a úspechu, ktorý sa odráža v príjemnej pracovnej atmosfére a v získavaní nových pracovných možností.

 

5 benefitov prečo si zvoliť HARMONY ACADEMY

 

Cudzie jazyky – Ponúkame možnosť vzdelávania v podobe 5 jazykov angličtina, francúzština, nemčina, ruština, slovenčina pre cudzincov,

Voľba obsahu – na základe vstupnej analýzy potrieb vám ponúkneme riešenie, ktoré bude zohľadňovať vaše aktuálne možnosti, potreby a očakávania,

Bezplatné testovanie výučby – Bez poplatkov, máme pre Vás aj prvú skúšobnú hodinu, ktorú vám ponúkame kedykoľvek počas roka,

Kompletný servis služieb – Postaráme sa o zabezpečenie potrebného učebného materiálu, detailného reportovania, ako aj administratívnej podpory sledovania Vašich kurzov,

Flexibilita – Nepopierateľný benefit kurzu spočíva vo flexibilite, vďaka ktorej si môžete prispôsobiť rozvrh, aj dĺžku hodín intenzity vyučovania. Ak máte neodkladné pracovné povinnosti, pomôžeme Vám vzdelávať sa na kurzoch, priamo z pohodlia vo Vašej spoločnosti.

 

Pretože iba vyspelá spoločnosť sa stáva lídrom

17- ročné skúsenosti s vyučovaním cudzích jazykov nám zabezpečili progresívne učebné postupy, vďaka ktorým sme jazykovú školu obohatili o nové inovatívne produkty a služby značky Learn&Lead.

Vzdelaný tím špecialistov a lektorov, poskytuje vysokú úroveň vzdelávania, ako aj osobný prístup k potrebám firmám, aj jednotlivcov.
Ručíme Vám za kvalitu know-how vyplývajúcu z členstiev v medzinárodných skupinách, projektových partnerstvách a v Asociácii jazykových škôl SR.
Garanciu efektívnosti jazykových kurzov potvrdzujú aj klienti PCA SLOVAKIA, s.r.o. a  ŠKODA SLOVAKIA, a. s., ktorí nám v podobe referencie poskytli cennú spätnú väzbu.
V jazykovom vzdelávaní prinášame inovácie nielen doma, ale aj v zahraničí.

V prípade Vášho záujmu o jazykový kurz pre Vašu spoločnosť, prosím, kontaktuje naše kreatívne manažérky:

PhDr. Katarína Schwarzová                              PaedDr. Janu Chynoradskú

 Tel: 00 421 33 551  66 44                                  Tel: 00 421 33 551 66 44

Mobil: 00 421 907 786 197                                00 421 903 412 551 

 Email: info@harmony.sk                                   Email: jana@harmony.sk