frna

Francúzština v Harmony

Ak sa pohrávate s myšlienkou začať sa učiť nový cudzí jazyk, neváhajte a využite jedinečnú príležitosť a tou sú kurzy francúzskeho jazyka v Harmony.

Pýtate sa prečo práve francúzštinu? Dôvodov máme hneď niekoľko. Prvým je fakt, že ovládať v súčasnosti iba jeden cudzí jazyk už nie je konkurenčnou výhodou a ak hovoríte viacerými cudzími jazykmi, zvyšujete svoje šance na trhu práce a taktiež si rozširujete obzory a kultúrne povedomie. Francúzština je svetový jazyk a používa sa ako oficiálny alebo úradný jazyk vo viacerých organizáciách ako OSN, EU, UNESCO, NATO, Medzinárodný olympijský výbor. Okrem toho sa francúzština používa aj vo sfére umenia, hudby, tanca, filmu či architektúry, nevynímajúc povestné kulinárstvo. Ak plánujete dovolenkovať vo Francúzsku, základy francúzštiny sú nevyhnutnosťou. Znalosť francúzštiny vám pomôže pri štúdiu ďalších jazykov, hlavne románskych, a ak hovoríte anglicky, žiadny obavy, s francúzštinou nebudete mať problém, pretože až 45% anglickej slovnej zásoby pochádza z francúzštiny.

Základné kurzy: 

ZAČÍNAMkurz určený pre úplných začiatočníkov (A1), RASTIEMkurz určený pre falošných začiatočníkov (A2.1), UPEVŇUJEM, kurz určený pre mierne pokročilých (A2.2), ROZVÍJAM, kurz určený pre stredne pokročilých (B1), Communiquerkurz určený pre pokročilých (B2).

Individuálne kurzy:

Individuálne jazykové kurzy ponúkame v hladine  ŠTANDARD a EXCLUSIVE a sú šité na mieru pre jedného, dvoch, troch alebo štyroch študentov. Čas, obsah aj organizácia sú prispôsobené požiadavkám a potrebám jednotlivých študentov. Vek študenta nie je ohraničený. Vybrať si môžete z nasledujúcich balíčkov:

EXLUSIVE 20STANDARD 10STANDARD 20STANDARD 30STANDARD 50.

Mini kurzy:

Príprava na pracovný pohovor

Konverzácie:

Zdieľam B1

Učiť sa francúzsky jazyk či už pre pracovné alebo osobné dôvody vám prinesie radosť zo štúdia krásneho a ľúbozvučného jazyka, preto neváhajte a vstúpte do Francúzska cez Harmony.

Tešíme sa na čas strávený s Vami.