DSC_0859

GROW WITH HARMONY AND PILGRIMS 2019

Milí učitelia a lektori cudzích jazykov,

Tešíme sa, že máme opäť tú česť Vás už po dvanásty rok pozvať na sériu praktických seminárov, ktoré organizujeme po celom Slovensku  a vo vybraných Českých mestách v spolupráci s prestížnym inštitútom pre vzdelávanie učiteľov Pilgrims v Canterbury (www.pilgrims.co.uk).

Na základe veľkého pozitívneho ohlasu z minulého roka privítame i tento rok medzi nami vynikajúcu školiteľku Stefaniu Ballotto.

V programe máme pre vás „ochutnávky“ praktických aktivít pri vyučovaní jazyka vo Vašich triedach. Zároveň máte opäť možnosť získať praktické rady ohľadom získania grantu na metodické pobyty vo Veľkej Británii už od júna 2019! A nielen to! Každý zo zúčastnených bude zaradený do zlosovania o dvojtýždňový metodický pobyt pre učiteľov v nádhernom historickom mestečku Canterbury počas leta 2019 ZDARMA! Zlosovanie učiteľov (1 zo Slovenska a 1 z Českej republiky) sa uskutoční počas konferencie ELTforum 2019 (7-8.jún) v Bratislave.

Viac informácií o konkrétnom mieste konania, ako aj dátume a čase nájdete TU: Pozvánka Grow with Harmony and Pilgrims 2019

REGISTRÁCIA PRIHLÁŠOK:

SLOVENSKO:                    Andrea Kútna                     andrea.kutna@harmony.sk

ČESKÁ REPUBLIKA:       Šárka Dohnalová              sharka.dohnalova@gmail.com

Uzávierka prihlášok do všetkých miest je 21/12/2018. Účasť na seminári ja ZDARMA.

Tešíme sa na stretnutie so známymi tvárami z minulých rokov, ako aj so všetkými novými progresívnymi učiteľmi, pre ktorých sa túžba objavovať nové cesty, ako byť tým správnym učiteľom, stala prirodzenou súčasťou ich života.

Tešíme sa na Vás.

Vaša

Mgr. Andrea Kútna

Akademická koordinátorka

HARMONY ACADEMY