Jazykový kurz zlepšuje pamäť

GROW WITH HARMONY AND PILGRIMS

Milí kolegovia,

tešíme sa, že máme opäť tú česť Vás už po desiaty rok pozvať na sériu praktických seminárov, ktoré organizujeme po celom Slovensku v spolupráci s prestížnym inštitútom pre vzdelávanie učiteľov Pilgrims v Canterbury (www.pilgrims.co.uk).

V tomto roku privítame medzi nami nezabudnuteľného a originálneho  Paula Davisa, ktorý nás bude sprevádzať našimi potulkami za Vami – kolegami z rôznych škôl Slovenska a ktorého ste už mnohí mali možnosť stretnúť aj na svojich pobytoch v Canterbury.

Prijmite naše pozvanie na „ochutnávku“ praktických aktivít pri vyučovaní jazyka vo Vašich triedach. Zároveň máte opäť možnosť získať praktické rady ohľadom získania grantu na metodické pobyty vo Veľkej Británii počas roka 2017-18 prostredníctvom ERASMUS PLUS!

A nielen to! Každý zo zúčastnených bude zaradený do zlosovania o dvojtýždňový metodický pobyt pre učiteľov v nádhernom historickom mestečku Canterbury počas leta 2017 ZDARMA! Zlosovanie sa uskutoční dňa 10.júna 2017 počas konferencie ELTforum 2017 v Bratislave.

Za posledných 10 rokov sa na základe našej iniciatívy tešilo zo svojich pobytov už niekoľko stoviek spokojných učiteľov z celého Slovenska. Nechajte sa inšpirovať ich skúsenosťami a zážitkami na:

https://www.harmony.sk/kurz/projektove-poradenstvo/

Špeciálne v tomto roku pozývame na tieto stretnutie i tých z Vás/ tie z Vás, ktoré majú záujem  so svojimi jazykovými školami vstúpiť do Asociácie jazykových škôl SR (AJS). Tá práve v tomto období realizuje medzinárodný projekt za účelom nastavenia profesionálnej kariérnej cesty rozvoja lektora/učiteľa cudzích jazykov. Viac o tomto projekte si môžete prečítať na stránke projektu www.prolantcap.eu. Pridajte sa k nám a pomôžte zvýšiť kvalitu jazykového vzdelávania vo svojom meste. Viac podrobností vám ponúkne naša riaditeľka a projektová manažérka AJS Jana Chynoradská spolu s Klaudiou Bednárovou, predsedníčkou AJS, ktoré sa týchto podujatí osobne zúčastnia.

Viac informácií o konkrétnom mieste konania, ako aj dátume a čase nájdete v tejto prihláške. Podrobnejšie informácie získate u Renáty Mezeiovej na renata.mezeiova@harmony.sk

Svoju prihlášku na semináre vo všetkých mestách odovzdajte, prosím,  mailom na

renata.mezeiova@harmony.sk

Uzávierka prihlášok do všetkých miest je 20/12/2016. Účasť na seminári ja ZDARMA.

Tešíme sa na stretnutie so známymi tvárami z minulých rokov, ako aj so všetkými novými progresívnymi učiteľmi, pre ktorých sa túžba objavovať nové cesty, ako byť tým správnym učiteľom, stala prirodzenou súčasťou ich života.

Ak o seminár nemáte záujem, ale radi by ste sa uchádzali o grant na metodicko-jazykový pobyt v roku 2017/18 zo zdrojov Európskej únie, radi Vám poskytneme informácie na renata.mezeiova@harmony.sk. Termín podávania prihlášok 2. február 2017.

Tešíme sa na Vás.

Vaša

Renáta Mezeiová

manažérka projektového poradenstva

HARMONY ACADEMY, s.r.o.