jar

I CHOOSE…/príhovor Jany Chynoradskej

Ako sme vám sľúbili, tak prichádzame s prvým príspevkom z našej novej publikácie I CHOOSE because it´s my life. Na úvod vám ponúkame úryvok z príhovoru Jany Chynoradskej. 

Príhovor

Volím si, lebo je to môj život je súborom výpovedí ľudí, ktorí sú súčasťou môjho rodinného, ako aj pracovného života v posledných siedmych rokoch. Počas nich som čelila nespočetnému množstvu prekážok na ceste svojho osobnostného, ako aj profesionálneho rozvoja, ktorý je dnes úzko spätý s rozvojom obchodnej značky Learn&Lead. Ocitla som sa chvíľami „v pekle“, ktoré mi pripomínalo, akých „chýb“ som sa vo svojej minulosti dopustila. Čo všetko som prehliadala, čomu všetkému som na úkor iného, pravdepodobne dôležitejšieho, dávala prednosť. Ocitla som sa na križovatke svojho života a mala som na výber: buď pokračovať v načatej, i keď nesmierne namáhavej ceste plnej „nášľapných mín“ a takmer nezdolateľných prekážok s nejasnou víziou víťazstva, alebo to všetko zabaliť a vzdať sa toho, po čom prahlo moje srdce a pre čo žila celá moja bytosť…………..

Jana Chynoradská, 28. február 2017, Biely Kostol

Plnú verziu príhovoru si budete môcť prečítať v knihe samotnej. Jej vydanie je naplánované na jún 2017. A nezabudnite, už budúci týždeň sa s vami podelíme o rozhovor s Jimom Wrightom, dušou a riaditeľom slávnej školy PILGRIMS, ktorú navštívilo vďaka podpore nášho tímu Harmony zo Slovenska množstvo učiteľov. Ich výpovede si môžete prečítať TU.