IMG_1314_uf

Individuálny jazykový kurz aj v dopoludňajších hodinách

Učiť sa jazyky z pohodlia domova, má svoje zaručené výhody. Avšak problém v domácom vzdelávaní nastáva, ak sa z fázy nasávania vedomostí, dostávame do obdobia rozprávania. Keďže sa jedná o pasívnu formu výučby,  po niekoľkých mesiacoch vzdelávania sa nám stále môže zdať, že naše jazykové schopnosti nikdy nebudú na komunikačnej úrovni. A práve v tejto na prvý pohľad,, neprekonateľnej“ prekážke, Vám prinášame efektívne riešenie v podobe našich individuálnych kurzov BASIC.

Individuálny  jazykový kurz je vhodný pre každého, kto má záujem naučiť sa cudzí jazyk pre  pracovné ako aj osobné účely. Nezáleží či študujete alebo pracujete, či ste začiatočník alebo pokročilý. Jazykový kurz Vám pomôže prekonať komunikačné bariéry v každej situácii.  Vedeli ste, že najefektívnejšie nadobúdame nové vedomosti v doobedňajších hodinách? Program BASIC plne rešpektuje tieto fakty a preto sme sa rozhodli realizovať ho v rozmedzí 8,00 – 14,00 hod.

Čo sa na kurze naučíte? Prostredníctvom analýzy jazykových potrieb zistíme vaše silné a slabé stránky, aby sme Vám stanovili ciele a nastavili organizačnú štruktúru. Kurz prebieha individuálne, prípadne v mini skupine (2-3 študenti).

V rámci kurzu vám poskytneme aj odborný jazykový mentoring, ktorý je v rozsahu 20 min na každých 10 hodín kurzu. Študovať u nás môžete v anglickom, francúzskom, nemeckomslovenskom jazyku.

Prekonajte s nami komunikačnú bariéru. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na adrese Kapitulská 26, Trnava (pondelok – piatok od 8,00 – 17,00 hod), na telefónnom čísle 033 5516644 alebo na mailovej adrese marketing@harmony.sk.

Tešíme sa na Vás,

Vaša HARMONY ACADEMY