jankomensky

J. A. Komenský by mal z nás radosť !

Milí priatelia,

Po dlhej a chladnej zime k nám opäť zavítala jar, ktorá so sebou priniesla nielen prvé hrejivé lúče slnka,  vďaka ktorým naša príroda opäť zakvitá, ale jar prebúdza aj v nás prirodzene novú energiu, odhodlanie a chuť robiť niečo pre seba. Tak ako stromy zdobia svoje konáre jemnými lupeňmi kvetín, poďme aj my ozdobiť a rozšíriť naše poznanie o vedomosti, ktoré nám otvoria dvere nových možností a príležitostí.

Po prvých úspešných kurzoch intenzívnej angličtiny s Janou Chynoradskou „štartujeme“ už od 16. apríla s ďalšou nádielkou intenzívnych týždňov pre dospelých !

 „Intenzívny kurz angličtiny s charizmatickou lektorkou Janou Chynoradskou bol úžasným zážitkom, ktorý sa uskutočnil zaujímavou a hravou formou – nielen naučil, ale dodal aj radosť do života a životnú energiu a ukázal ako na to pri ďalšom štúdiu… J.A. Komenský, ktorý bol zástancom “školy hrou” by mal z tohto kurzu radosť. Veľká vďaka,“ napísala o nás účastníčka prvého intenzívneho kurzu pani Alžbeta Kaiglová.

Kurzy, ktoré ponúkame sú jedinečné, prispôsobené individuálnym potrebám a požiadavkám našich študentov. Ponúkame vám intenzívne štúdium anglického jazyka v príjemnom prostredí, ktoré je  vybavené najnovšou technikou a pod vedením tých najlepších odborníkov.  Ak ste počas zimy načerpali nové sily a CHCETE neustále napredovať a vybudovať si pevnejší vzťah s angličtinou, zaujímavou a hravou formou sa dopracovať ku kvalitnému a v praxi využiteľnému vzdelaniu, u nás ste na tom správnom mieste!

Jazykové úrovne:                         začiatočníci (A1), mierne pokročilí (A2)/pokročilí (B1)

Vyučovanie v dňoch:                  pondelok až piatok

Termín:                                          16. – 20. apríla 2018

Miesto:                                           Halenárska 7, Trnava

Veľkosť skupiny:                          5 – 8 ľudí

Časy kurzov:                                 13,00 – 14,30 (A1), 9,30–11,00 (A2/B1)

Základný kurz:                              5 x 2 hodiny/deň v daný týždeň

Cena základného kurzu             84 Euro/ týždeň

Bonus plus                                     individuálne hodiny

Cena bonus plus                          100 Euro/5 hodín individuálneho kurzu (45 min)

                                                         190 Euro/10 hodín individuálneho kurzu (45 min)

Vaše pozitívne ohlasy na naše kurzy nás neustále motivujú a posúvajú smerom vpred spolu s vami. J. A. Komenský  vo svojom učení hovorí, že škola by sa nemala sústreďovať len na vyučovanie mysle, ale aj na vyučovanie celého človeka. Učiteľ má k svojmu žiakovi „zostúpiť“ a pomáhať mu bližšie pochopiť dané učivo. Škola má byť miestom ľúbezným, vábiacim oči vnútri i zvonku.  Toto všetko sa v našom vzdelávaní snažíme uplatňovať aj my. Teší nás, že to čo robíme má zmysel a sme aj tentokrát  pripravení  ponúknuť vám  jedinečný zážitok spojený s intenzívnym, osobným a predovšetkým kvalitným štúdiom anglického jazyka.

Na  kurzy intenzívnej angličtiny pre dospelých je možné sa prihlásiť telefonicky na 0907 786 197, mailom na info@harmony.sk, osobne na Halenárskej ulici č.7 v Trnave v dňoch pondelok až štvrtok v časoch od 09,00 do 17,00 a v piatok do 15,00, alebo prostredníctvom našej webovej stránky www.harmony.sk.

Tešíme sa na vás !

Vaša HARMONY ACADEMY