“The most difficult thing in life is to know yourself.”

Thales

Improvizácia v komunikácii

Prihlásiť sa na kurz

Máte otázky? Volajte

0907 786 197

Sledujte nás na

Napíšte nám na info@harmony.sk

  • Vek: 18+

Špecializovaný kurz “Improvizácia v komunikácii” vám pomôže v pochopení princípov úspešnej improvizácie v komunikácii v angličtine alebo nemčine. Je vhodný pre každého, kto často na pracovisku čelí situáciám, ktoré si vyžadujú okamžitú reakciu v cudzom jazyku.

 

Garant

web Jana Chynoradská

Všetko, čo vie tvorivá myseľ vymyslieť, dokáže tím uskutočniť.

 

E-mail: jana@harmony.sk

Čo sa počas kurzu naučíte?

V čom je tento kurz výnimočný?

Dynamika vyučovania ako aj celkový prístup lektorov vám pomôžu k tomu, aby ste po kurze okamžite pocítili zvýšené sebavedomie v komunikácii v cudzom jazyku, ktoré bude mať priamy dopad na vaše úspechy v  komunikovať v ňom v neočakávaných situáciách.

Ako prebieha vyučovanie? 

Vyučovanie prebieha v priateľskej atmosfére v našich priestoroch na Halenárskej č.7 v historickej časti Trnavy. Priestory sú plne klimatizované, priestranné a vybavené najnovšou didaktickou technikou. 

Akcia! 

Do 31. júla 2019 1 + 1 účastník ZDARMA

Prihláste sa na kurz

študijným poriadkom

Články o kurze

Prečo si vybrať jazykovú školu HARMONY ACADEMY?

Pretože všetko čo robíme, robíme s dôrazom na človeka a jeho uplatnenie sa v živote. Vzdelávanie je pre nás celoživotný proces rastu, zrenia a rozvoja. Od nášho vzniku v roku 2000 sme prešli dôležitým vývojom, ktorý nás predurčuje k neustálemu hľadaniu vylepšovania a zhodnocovania nadobudnutých skúseností, zážitkov a dosiahnutých úspechov.  Sme tu pre vás a tvorbu trvalých hodnôt vo vzdelávaní. 

Newsletter

Chcete odoberať newsletter ? Stačí, ak vyplníte vašu e-mailovú adresu.

Sledujte nás na