“Change your words, change your world.”

Anonymous

Standard

Záujem o bližšie informácie

Máte otázky? Volajte

0907 786 197

Sledujte nás na

Napíšte nám na info@harmony.sk

  • Vek: 7 - 99 roční

Individuálny jazykový kurz STANDARD je v ponuke pre každého, kto má záujem o individualizovanú výučbu cudzieho jazyka. Čas kurzu, miesto, intenzita ako aj obsah sú plne prispôsobené požiadavkám a potrebám jednotlivých študentov v kurze. Čas výučby tohto typu je v ponuke od 8,00 do 19,30 hod.

 

Garant

andrea kutna Andrea Kútna

“A teacher takes a Hand, opens a Mind and touches a Heart.” Anonymous

E-mail: marketing@harmony.sk

Čo sa počas kurzu naučíte

Pred spustením tohto kurzu je potrebné vyplniť analýzu jazykových potrieb. Vďaka tejto analýze budeme môcť spresniť obsahovú náplň, cieľ, ako aj organizáciu kurzu. Vy sami definujete to, čo sa na kurze naučíte. My vám zabezpečíme čo najkratšiu cestu k vášmu cieľu, pričom počas celého trvania kurzu vám garantujeme našu odbornú a profesionálnu starostlivosť.

Počet študentov na kurze

1,2 alebo 3

Cieľ hodín

Všeobecný cudzí jazyk pre potreby školy, cestovania a sveta práce

Ako prebieha vyučovanie

Vyučovanie prebieha v priateľskej atmosfére v našich priestoroch na Halenárskej ulici č. 7 v historickej časti Trnavy alebo u klienta v práci. Dĺžka kurzu a intenzita sa nastaví podľa vašich potrieb. Vďaka zohľadneniu špecifík študenta patrí individuálny kurz STANDARD  k najrýchlejším formám štúdia cudzieho jazyka.

Ceny a termíny

Záujem o bližšie informácie

Máte otázky? Volajte

0907 786 197

Sledujte nás na

Napíšte nám na info@harmony.sk

Žiadosť o cenovú ponuku

Ak vás tento kurz oslovil, prosím, zašlite nám e-mail na info@harmony.sk  a my vás budeme obratom kontaktovať. Váš individuálny kurz vám ušijeme presne na vašu mieru a potreby. Tešíme sa na Vás!

Prihláste sa na kurz

študijným poriadkom

Články o kurze

Prečo si vybrať jazykovú školu HARMONY ACADEMY?

Pretože všetko čo robíme, robíme s dôrazom na človeka a jeho uplatnenie sa v živote. Vzdelávanie je pre nás celoživotný proces rastu, zrenia a rozvoja. Od nášho vzniku v roku 2000 sme prešli dôležitým vývojom, ktorý nás predurčuje k neustálemu hľadaniu vylepšovania a zhodnocovania nadobudnutých skúseností, zážitkov a dosiahnutých úspechov.  Sme tu pre vás a tvorbu trvalých hodnôt vo vzdelávaní. 

Newsletter

Chcete odoberať newsletter ? Stačí, ak vyplníte vašu e-mailovú adresu.

Sledujte nás na