Letný pobyt REGENT v Oxforde, Veľká Británia

Záujem o bližšie informácie

Máte otázky? Volajte

0907 786 197

Sledujte nás na

Napíšte nám na info@harmony.sk

  • Vek: 18+

Najchutnejšou čerešňou na torte jazykového vzdelávania je pobyt v krajine, kde si môžeme svoje schopnosti preveriť, obohatiť a zúročiť. Vzdelávacie pobyty v zahraničí sú nezabudnuteľným zážitkom a veľkým prínosom – snom každého študenta – bez ohľadu na vek.  

Garant

DSC_0735 Jaroslav Chynoradský

Najťažšie bolo asi vedomie, že sme sa pustili novým, dovtedy naprebádaným smerom.

E-mail: jaro@harmony.sk

Čo môžete očakávať od tohto kurzu?

Univerzitné mestá Oxford a Cambridge ponúkajú svojim návštevníkom nekonečné možnosti. Od návštevy historických pamiatok, člnkovania na rieke s výhľadom na každú významnú budovu univerzity až po posedenie v tradičných anglických „puboch“. 

Súkromná jazyková škola Regent sa môže pýšiť s viac ako 50 ročnou skúsenosťou s vyučovaním angličtiny. Každoročne vzdeláva ľudí z viac ako stovky rôznych krajín sveta od detí až po dospelých. Vo Veľkej Británii prevádzkuje sieť pobočiek vo všetkých významných mestách.

Regent je značkou kvality. Vedeniam škôl záleží na tom, aby študenti odchádzali z ich pobytov istejší v jazyku, s novými priateľstvami a obchodnými kontaktmi a s veľkou motiváciou ďalej sa vzdelávať a rásť. 

Aké ďalšie informácie by som mal/a vedieť?

Ako prebieha vyučovanie?

Za jeden týždeň absolvujete dvadsaťpäť hodín angličtiny. Budete rozvíjať všetky svoje jazykové zručnosti s dôrazom na komunikáciu. Výučba prebieha uvoľnenou, zábavnou formou, v skupine je maximálne dvanásť študentov. 

Záujemcovia si môžu vybrať z veľkej ponuky jazykových programov, prípadne si môžu svoj denný program rozšíriť o individuálne hodiny, ktorých obsah si navrhnú s lektorom podľa vlastných potrieb a očakávaní. 

Stiahnuť leták.

 

Ceny a termíny

Záujem o bližšie informácie

Máte otázky? Volajte

0907 786 197

Sledujte nás na

Napíšte nám na info@harmony.sk

Cena obsahuje:

  • 25 hodín angličtiny týždenne
  • poplatok za kurz
  • registračný poplatok
  • ubytovanie v rodine s polpenziou a počas víkendu s plnou penziou
  • výlety do okolitých miest
  • študijný materiál
  • vybraté športové a spoločenské aktivity.

Prihláste sa na kurz

študijným poriadkom

Články o kurze

Prečo si vybrať jazykovú školu HARMONY ACADEMY?

Pretože všetko čo robíme, robíme s dôrazom na človeka a jeho uplatnenie sa v živote. Vzdelávanie je pre nás celoživotný proces rastu, zrenia a rozvoja. Od nášho vzniku v roku 2000 sme prešli dôležitým vývojom, ktorý nás predurčuje k neustálemu hľadaniu vylepšovania a zhodnocovania nadobudnutých skúseností, zážitkov a dosiahnutých úspechov.  Sme tu pre vás a tvorbu trvalých hodnôt vo vzdelávaní. 

Newsletter

Chcete odoberať newsletter ? Stačí, ak vyplníte vašu e-mailovú adresu.

Sledujte nás na