“Keď budete chcieť prestať, spomeňte si na to, prečo ste začali.”

Anonym

Kurz obchodnej angličtiny

Záujem o bližšie informácie

Máte otázky? Volajte

0907 786 197

Sledujte nás na

Napíšte nám na info@harmony.sk

  • Učebnica: Market Leader

 

Čo môže byť lepšie ako zažiť veľký “maxi” pokrok vo vašom jazykovom vzdelávaní v “mini” kurze a v “mini” skupine ľudí? Máme pre Vás kurzy obchodnej angličtiny, ktoré budú tvoriť  len 2-5 členné skupiny študentov, pod vedením nášho odborného jazykového lektora. 

Garant

web Jana Chynoradská

Všetko, čo vie tvorivá myseľ vymyslieť, dokáže tím uskutočniť.

 

E-mail: jana@harmony.sk

Aký je cieľ kurzu?

Zlepšite sa vo vašej anglickej komunikácii pre prácu, svoje uplatnenie sa v nej, rozšírte svoje zručnosti v obchode aj v jazyku, a v neposlednom rade posilnite svoje sebavedomie v situáciách, ktoré prináša svet obchodu.

V čom je tento kurz výnimočný?

Rozšírite si svoju slovnú zásobu v terminológii obchodnej angličtiny, rozviniete si svoje obchodné zručnosti v priamej komunikácii v angličtine, rozšírite si povedomie o najaktuálnejších trendoch v oblasti obchodu a podnikania. 

Ako prebieha vyučovanie?

Hodiny prebiehajú v uvoľnenej atmosfére, ktorá prispieva k umocneniu pozitívnych zážitkov a príjemných pocitov z učenia sa cudzieho jazyka. Na hodinách lektori aplikujú komunikatívny prístup zameraný na potreby jednotlivca a svojim príkladom vedú účastníkov kurzu k aktívnemu užívaniu novej slovnej zásoby ako aj k oživeniu tej, ktorá drieme v pamäti účastníkov.

Prihláste sa na kurz

študijným poriadkom

Články o kurze

Prečo si vybrať jazykovú školu HARMONY ACADEMY?

Pretože všetko čo robíme, robíme s dôrazom na človeka a jeho uplatnenie sa v živote. Vzdelávanie je pre nás celoživotný proces rastu, zrenia a rozvoja. Od nášho vzniku v roku 2000 sme prešli dôležitým vývojom, ktorý nás predurčuje k neustálemu hľadaniu vylepšovania a zhodnocovania nadobudnutých skúseností, zážitkov a dosiahnutých úspechov.  Sme tu pre vás a tvorbu trvalých hodnôt vo vzdelávaní. 

Newsletter

Chcete odoberať newsletter ? Stačí, ak vyplníte vašu e-mailovú adresu.

Sledujte nás na