“Keď budete chcieť prestať, spomeňte si na to, prečo ste začali.”

Anonym

Kurz obchodnej angličtiny

Prihlásiť sa na kurz

Máte otázky? Volajte

0907 786 197

Sledujte nás na

Napíšte nám na info@harmony.sk

  • Učebnica: Market Leader

 

Čo môže byť lepšie ako zažiť veľký “maxi” pokrok vo vašom jazykovom vzdelávaní v “mini” kurze a v “mini” skupine ľudí? Máme pre Vás kurzy obchodnej angličtiny, ktoré budú tvoriť  len 2-5 členné skupiny študentov, pod vedením nášho odborného jazykového lektora. 

Garant

web Jana Chynoradská

Všetko, čo vie tvorivá myseľ vymyslieť, dokáže tím uskutočniť.

 

E-mail: jana@harmony.sk

Aký je cieľ kurzu?

Zlepšite sa vo vašej anglickej komunikácii pre prácu, svoje uplatnenie sa v nej, rozšírte svoje zručnosti v obchode aj v jazyku, a v neposlednom rade posilnite svoje sebavedomie v situáciách, ktoré prináša svet obchodu.

V čom je tento kurz výnimočný?

Rozšírite si svoju slovnú zásobu v terminológii obchodnej angličtiny, rozviniete si svoje obchodné zručnosti v priamej komunikácii v angličtine, rozšírite si povedomie o najaktuálnejších trendoch v oblasti obchodu a podnikania. 

Ako prebieha vyučovanie?

Hodiny prebiehajú v uvoľnenej atmosfére, ktorá prispieva k umocneniu pozitívnych zážitkov a príjemných pocitov z učenia sa cudzieho jazyka. Na hodinách lektori aplikujú komunikatívny prístup zameraný na potreby jednotlivca a svojim príkladom vedú účastníkov kurzu k aktívnemu užívaniu novej slovnej zásoby ako aj k oživeniu tej, ktorá drieme v pamäti účastníkov.

Prihláste sa na kurz

študijným poriadkom

Články o kurze

Prečo si vybrať jazykovú školu HARMONY ACADEMY?

Pretože všetko čo robíme, robíme s dôrazom na človeka a jeho uplatnenie sa v živote. Vzdelávanie je pre nás celoživotný proces rastu, zrenia a rozvoja. Od nášho vzniku v roku 2000 sme prešli dôležitým vývojom, ktorý nás predurčuje k neustálemu hľadaniu vylepšovania a zhodnocovania nadobudnutých skúseností, zážitkov a dosiahnutých úspechov.  Sme tu pre vás a tvorbu trvalých hodnôt vo vzdelávaní. 

Newsletter

Chcete odoberať newsletter ? Stačí, ak vyplníte vašu e-mailovú adresu.

Sledujte nás na