Individuálne kurzy

Zvoliť si kurz

Máte otázky? Volajte

0907 786 197

Sledujte nás na

Napíšte nám na info@harmony.sk

Individuálne jazykové kurzy sú kurzy šité na mieru pre jedného, dvoch alebo troch študentov. Čas, obsah aj organizácia sú prispôsobené požiadavkám a potrebám jednotlivých študentov. Vek študenta nie je ohraničený, takže na individuálny kurzy môžete prihlásiť či už seba alebo svoje dieťa. Cieľom týchto hodín je výučba všeobecného cudzieho jazyka pre potreby školy, cestovania a sveta práce alebo nadobudnutie odborných znalostí potrebných pre špecifické oblasti práce.

Pred nástupom na individuálny jazykový kurz je potrebné vyplniť analýzu jazykových potrieb, ktorá presne špecifikuje obsahovú náplň, cieľ ako i organizáciu kurzu. Na základe tejto analýzy Vám tak ušijeme kurz presne podľa Vašich predstáv. Vy sami definujete to, čo sa na kurze naučíte. My vám garantujeme čo najkratšiu cestu k vášmu cieľu a počas celého procesu vám ponúkame našu odbornú a profesionálnu starostlivosť.

  • Viac informácií

    Standard

    Individuálny jazykový kurz STANDARD je v ponuke pre každého, kto má záujem o individualizovanú výučbu cudzieho jazyka. Čas kurzu, miesto, intenzita ako aj obsah sú plne prispôsobené požiadavkám a potrebám jednotlivých študentov v kurze. Čas výučby tohto typu je v ponuke od 8,00 do 19,30 hod.  

    Garant: Andrea Kútna Úroveň: všetky Jazyk kurzu:

Aktuálne informácie o jazykových kurzoch

Prečo si vybrať jazykovú školu HARMONY ACADEMY?

Pretože všetko čo robíme, robíme s dôrazom na človeka a jeho uplatnenie sa v živote. Vzdelávanie je pre nás celoživotný proces rastu, zrenia a rozvoja. Od nášho vzniku v roku 2000 sme prešli dôležitým vývojom, ktorý nás predurčuje k neustálemu hľadaniu vylepšovania a zhodnocovania nadobudnutých skúseností, zážitkov a dosiahnutých úspechov.  Sme tu pre vás a tvorbu trvalých hodnôt vo vzdelávaní.