11137152_925269290864574_9039430056031686893_n

Letné kurzy deti a dospelých

Hľadáte možnosť štúdia cudzieho jazyka počas letných mesiacov júl a august? Počuli ste už o intenzívnych jazykových kurzoch v HARMONY?

I v tomto roku vám ich ponúkame u nás doma na Slovensku ako aj v krásnom Anglicku.

Naša letná škola pre deti a pre dospelých ponúka množstvo podnetných aktivít, rozhovorov, voľných debát a neformálneho učenia sa angličtiny v prirodzenej komunikácii od úplných začiatočníkov až po skúsených užívateľov jazyka. Je vynikajúcim doplnením celoročného štúdia a pomáha študentom preklenúť dlhú letnú prázdninovú pauzu.

“V tomto roku spúšťame intenzívne týždne pre deti i dospelých v troch jazykoch – angličtine, nemčine a francúzštine. To, že práve u nás v Harmony  dokážeme (znovu)naštartovať proces efektívneho učenia sa cudzieho jazyka vedia stovky, ba dovolím si dnes tvrdiť, tisícky spokojných študentov, ktorí sa k nám s radosťou hlásia už od roku 2000.  ” prezradila nám Jana Chynoradská, riaditeľka a lektorka HARMONY.

Vyučovanie kurzov pre deti bude prebiehať v dňoch pondelok až piatok v čase od 08,00 do 15,00 hod. a vyučovanie kurzov pre dospelých začína od 17,00 do 20,00 hod. Svoje štúdium môžete teraz podporiť aj individuálnymi hodinami a spolu s letnou školou máte skvelú možnosť zakúpiť si ich v špeciálnej cene (15 Euro/45 minút) pri minimálnom počte 5 zakúpených hodín.

Chcem viac informácií o letnej škole pre deti

Chcem viac informácií o letnej škole pre dospelých

Ak premýšľate nad študijným pobytom v Anglicku, v našej ponuke nájdete

-          Letný tábor v Anglicku s Harmony delegátom pre deti vo veku od 7 do 17 rokov

-          Študijný pobyt na Malte

-          Dvojtýždňový pobyt v svetoznámom Oxforde alebo malebnom Scarborough   

Našou ambíciou je priniesť Slovákom to najlepšie z najlepšieho doma na Slovensku ako aj v čarokrásnom Anglicku. Vďaka našim medzinárodným aktivitám a bohatej projektovej činnosti vám garantujeme exkluzívny výber letných programov pod dohľadom skvelých odborníkov so srdcom pre učiaciach sa v akomkoľvek štádiu života, deti, mládež, dospelých ako i profesionálov.“ doplnila myšlienku letných programov HARMONY Jana Chynoradská.

Zápis prebieha denne a navyše, ak sa prihlásite do 30.4.2016, máte možnosť získať cenové zvýhodnenia a/alebo bonusy. Preto neváhajte a prihláste sa už dnes! Kontaktovať nás môžete na tel. číslach 033/551 66 44 alebo 0907 786 197, poprípade na info@harmony.sk. Osobne vám vaše dotazy radi zodpovieme priamo na recepcii HARMONY v dňoch pondelok – piatok v čase od 08,00 do 17,00 hod.

Tešíme sa na vás a prajeme vám to najlepšie leto s Harmony!