DSC_0516

Máte chuť na nevídanú dávku angličtiny?

Konverzácie „ZDIEĽAM“ sa v Harmony tešia veľkému záujmu z radov našich stálych klientov. Rovnako atraktívne sa za posledné roky stávajú aj pre nových klientov, ktorí hľadajú spôsob, ako si udržiavať svoju dosiahnutú jazykovú úroveň čo najprirodzenejším spôsobom.

V školskom roku 2015/2016 sme sa rozhodli skombinovať slovenských lektorov s lektormi z Anglicka, a tak naše konverzácie ešte viac zatraktívniť.

„Náš kolega Christian Scott bol pravidelným hosťom našich minuloročných konverzácií. Nielen pre študentov, ale aj pre mňa, dlhoročnú lektorku Harmony konverzácií, bola jeho prítomnosť pridanou hodnotou, a preto sme sa na posledných hodinách počas odovzdávania spätnej väzby a návrhov do ďalšieho školského roka spolu so študentami rozhodli ponúknuť konverzácie v tejto kombinácii,“ hovorí lektorka a supervízorka kurzov konverzácie Eva Paršová.

V tomto období Vám ponúkame konverzácie jazykových úrovní B1 (pokročilí) a B2 (vyššie pokročilí):

Zdieľam A, D v utorky o 16.50 – 18.20 s Christianom Scottom a Evou Paršovou začínajú 22.9.2015

Zdieľam B v stredy o 16.50 – 18.20 s Christianom Scottom začína 16.9.2015

Zdieľam C vo štvrtky o 18.30 – 20.00 s Anthonym Atkinsonom začína 17.9.2015

Kurz trvá 9 týždňov. Vyučovanie prebieha v malých skupinkách max  7 študentov, raz týždenne. Každé 90 min stretnutie je precízne pripravené. Vyučujeme bez kníh, používame materiály z „BBC learning English“, nechávame sa inšpirovať aktualitami z domova a zo zahraničia, diskusie vedieme tak, aby mal každý študent priestor zapojiť sa. https://www.harmony.sk/mate-chut-na-nevidanu-davku-anglictiny/Aktivujeme a rozširujeme slovnú zásobu a zmysluplne precvičujeme gramatiku.

Ak ste sa ešte úplne nerozhodli a hľadáte to najlepšie pre seba, príďte si pozrieť niektorú z našich konverzácií. Kontaktujte nás na eva@harmony.sk  alebo na info@harmony.sk  alebo priamo na našej adrese Kapitulská 26, Trnava, radi Vám poradíme.

Tešíme sa na Vás.

Váš kolektív Harmony

DSC_0516