IMG_2733_suf

Teraz je ten správny čas ZAČAŤ !

„Volám sa Anna mám 36 rokov, som mamička dvoch detí a pracujem ako skladová účtovníčka  v jednej nemenovanej firme. Už 9 rokov  vstávam o 6:00 ráno,  chystám rodine raňajky,  pripravujem  deti do školy a potom len veľmi narýchlo upravím samú seba a utekám do práce. Z práce prichádzam pravidelne o pol štvrtej poobede a opäť sa venujem rodine a  tým „typickým mamičkovským“  prácam.  Už dlhšie obdobie som však vo svojom vnútri cítila, že mi niečo chýba. Mala som všetko, čo som vždy chcela, prácu, rodinu, zdravie… A predsa som sa necítila naplnená vnútornou spokojnosťou. Cítila som, že toto nemôže byť všetko. Že moje vnútro túži po niečom väčšom. Po väčšom poznaní.

Raz začas zvyknem chodiť s mojou dlhoročnou priateľkou Klárou na kávu. Zverila som sa jej s mojím problémom, mojou túžbou niečo urobiť s mojím životom. Povedala mi o jednom úžasnom mieste, s ešte lepšími ľuďmi, kam ona chodí už 1 rok. Za tú dobu má pocit, že jej život dostal nový rozmer, pomaly nachádza svoje stratené sebavedomie, spoznáva nových ľudí a objavuje nové možnosti v živote. Povedala mi o HARMONY ACADEMY. O mieste, kde to (cudzím) jazykom len začína, a kde dokážu ľuďom v každom veku pomôcť učiť sa komunikovať s istotou. Neklamala.“

Toto miesto skutočne existuje a čaká na každého, kto sa odhodlá  urobiť krok dopredu, kto sa rozhodne ísť za svoje pomyselné hranice, ktoré mu život sám prirodzene vytýčil. Toto miesto kladie dôraz na nás ľudí a na naše lepšie uplatnenie v živote.

HARMONY ACADEMY týmto dáva opäť do pozornosti skupinové kurzy angličtiny pre dospelých ! Čakajú tu na vás špeciálne vyškolení lektori, ktorí vám pomôžu začať, rásťrozvíjaťupevňovať vašu ústnu či písomnú komunikáciu v tomto svetovom jazyku. 

Základné štúdium anglického jazyka pre dospelých pozostáva z 5 vedomostných stupňov. Každý stupeň tvoria 4 bloky v rozsahu od 30 do 50 vyučovacích hodín    (1 stupeň = 120 – 150 hodín).

Kurzy pre začiatočníkov TU

Kurzy pre mierne pokročilých TU

Kurzy pre pokročilých TU

Pripravili sme si pre vás podnetné cenové zvýhodnenia a prehľadnejšiu obsahovú ponuku štúdia.Veríme, že zverejnený popis obsahovej náplne vašich kurzov/blokov v plagáte „From ZERO to HERO“ vám pomôže pri rozhodovaní a budeme mať to potešenie s vami  pracovať.

Zápis so zľavami až do výšky 25% sa uskutoční v dňoch od 3. do 6. apríla 2018.

HARMONY ACADEMY_plagat-from zero to hero_zakladny kurz ANGLICTINY 

Cena a platba

Každý blok je v cene 180 Euro a podľa počtu zakúpených blokov naraz Vám radi ponúkneme cenové zvýhodnenie nasledovne:

Tabuľka zľavy

Na kurzy je možné sa zapísať prostredníctvom mailu na info@harmony.sk, telefonicky na 033 551 66 44 alebo na 0907  786 197, či priamo prostredníctvom prihlasovacieho formulára na našej webovej stránke.

Tešíme sa na vašu účasť!

Vaša HARMONY ACADEMY