DSC_0711

Oscarový galavečer v Harmony

„And the Oscar goes to…“ legendárna veta tentokrát neodznela v americkom Hollywoode, ale v priestoroch našej Harmony. V piatok 24. 6. 2016 sme oceňovali našich najlepších lektorov a zamestnancov v rôznych kategóriach. Keďže vieme aké dôležité je oceniť tvrdú prácu, prestížne ocenia Harmony Oscars udeľujeme už niekoľko rokov a z udalosti sa pomaly stáva tradícia.

Tentokrát sa organizačnej iniciatívy chopila manažérka kurzov Katarína Divileková v spolupráci s lektorkou Luciou Lackovičovou a grafičkou Alex Neštickou. „Tento rok sme to poňali oveľa inovatívnejšie a kreatívnejšie. Rozdiel od minulého roka bol v tom, že sme mali slávnostnú výzdobu v Oscarovom štýle, ktorú dotvárali horiace sviečky, zlaté lampióny, kvety, mali sme foto kútik, udeľovali sme certifikáty a ceny za jednotlivé kategórie a všetci zúčastnení si odniesli poďakovanie vo forme jabĺčka,“ vyjadrila sa Katka Divilekovák k programu a celkovej organizácii.

Kategórie boli rôzne. Absolútnou víťazkou sa stala Lucka Lackovičová, ktorá si odniesla až štyri ocenenia a to v kategóriach Nováčik, Vždy dobrá nálada, Prekvapenie roka a Energia roka , ktoré získala spolu s lektorkou Evou Paršovou. Osobnosťou roka sa stal Chris Scott spolu s riaditeľkou a zakladateľkou Harmony Janou Chynoradskou.  Jana získala aj certifikát Harmony mama, ktorý si právom zaslúžila.  Všetkých kategórii bolo celkovo 8. Okrem spomínaných, bola dvojnásobne ocenená aj manažérka kurzov Katka Divileková a lektorka rozvoja komunikácie Mária Michalcová.

Udeľovanie cien trvalo asi trištvrte hodinu, no tým akcia ani zďaleka neskončila. Oscarovskou bodkou na záver bol spoločný obed vo Forhause, kde sa stretli všetci zúčastnení a tešili sa zo získaných ocenení.

„Želám si, aby sme to na budúci rok mohli urobiť ešte trochu pompéznejšie a pridať tomu väčšiu váhu. Má to byť fun, ale aj úprimné poďakovanie za celoročnú prácu a nasadenie,“ poznamenal na záver Jaroslav Chynoradský.

Fotky z Harmony Awards nájdete vo fotogalérii nižšie alebo na našom facebooku: