DSC_0357

Otvárame nové kurzy angličtiny a nemčiny pre začiatočníkov

Chcete do leta pochytiť základy cudzieho jazyka, aby ste sa mohli napríklad pri cestovať dorozumieť na letisku či v zahraničí? Máme pre Vás dobrú správu! Otvárame kurzy pre začiatočníkov v anglickom a nemeckom jazyku. Kurzy sú určené pre dospelých učiacich sa a plne zohľadňujú špecifiká pri ich výučbe. Naši lektori sú špeciálne školení na to, aby odstránili strach z rozprávania a zároveň posilnili sebavedomie v komunikácii. Naučíte sa komunikovať jednoduchým spôsobom, klásť otázky, napísať pozdrav z dovolenky alebo vyplniť základné formuláre na letisku či v hoteli.

Oba kurzy spúšťame v pondelok 20. marca 2017. Kurz Začínam v anglickom jazyku bude prebiehať v dňoch pondelok a streda v čase od 18:30 do 20:00. Kurz Začínam v nemeckom jazyku v dňoch pondelokpiatok v čase od 17:00 do 18:30.

Aby sme posilnili Vaše odhodlanie začať sa učiť angličtinu alebo nemčinu a motivovali Vás tak ešte o niečo viac, ponúkame Vám možnosť zapísať sa na oba tieto kurzy pre začiatočníkov so zľavou vo výške 5%. Táto zvýhodnená ponuka platí až do 20.marca, kedy oba kurzy spustíme.  

Využite teda šancu získať zľavu a rozšíriť svoje jazykové obzory ešte do začiatku leta. Bližšie informácie Vám s radosťou poskytneme na emailovej adrese marketing@harmony.sk alebo info@harmony.sk, telefonicky na číslach 033 5516644 a 0907 786 197. V prípade, že uprednostňujete osobný kontakt, sme Vám k dispozícii na Kapitulskej 26 v Trnave v ktorýkoľvek pracovný deň v čase od 08:00 do 17:00 hod.

Rozšírte svoje obzory s nami! Tešíme sa na Vás!

Vaša HARMONY ACADEMY