Regent Lo 7

Pobyt v Londýne už za 766 GBP

Vycestovať za hranice Slovenska je určite snom každého, kto sa učí angličtinu. My sme pre vás pripravili pestrú ponuku letných pobytov v malebných anglických mestách ako je Oxford, Cambridge, Canterbury či Londýn. Za zmienku určite stojí týždňový pobyt v Londýne za 766 GBP alebo intenzívny dvojtýždňový pobyt v Oxforde za 1134 GBP.

Toto leto zároveň organizujeme aj skupinu detí a juniorov vo veku od 7 do 17 rokov, ktorí v termíne od 26.júla do 8.auguta 2015 vycestujú do atraktívnych anglických škôl. Sprevádzať ich bude Harmony delegátka, ktorá bude dozerať na bezpečnosť detí pri presune do Anglicka a späť. Bude zároveň prítomná v Anglicku počas celého pobytu a v prípade akýkoľvek prípadných otázok či dotazov bude komunikovať priamo s rodičmi našich detí. Tento rok si môžete vybrať pobyt pre svoje dieťa až z troch možností:

  • jazykový pobyt v škole Stowe School , ktorá je jedna z najprestížnejších škôl nachádzajúca sa blízko Londýna a Oxfordu. Je vzdialená hodinu od letiska Heathrow a len 6 km od historického mestečka Buckingham. Pýši sa nádhernými ihriskami, výnimočnými športovými zariadeniami a krytou plavárňou.
  • alebo školu Queen Ethelburga´s, ktorá patrí medzi tradičné anglické internátne školy. Bola založená v roku 1912. Pýši sa súčasným moderným vybavením a ponúka množstvo športových a rekreačných zariadení.  Nachádza sa v nádhernom vidieckom prostredí blízko Yorku, Manchestra a Liverpoolu.
  • alebo letnú školu REGENTv meste Bournemouth. Je to prímorské mesto a pláže sú počas slnečných dní miestom poobedných aktivít, napríklad plážový volejbal alebo „barbeque“ – opekačka na pláži.

V našej ponuke nájdete navyše aj ďalšie destinácie, ktoré ponúkajú nezabudnuteľné zážitky, špičkovú kvalitu a originálnu anglickú kultúru. Pobyty a všetky dôležité informácie spolu s prihláškami sú v ponuke pre deti, juniorov ako aj dospelých.

Využite výhody prednostného zápisu a získajte bonus k svojmu pobytu. Vybrať si môžete buď 5% zľavu zo študijného poplatku alebo 3 hodiny individuálnej prípravy ku každému registrovanému pobytu! Akciová ponuka s bonusom platí od 19.marca do 30.apríla 2015.

Doprajte si angličtinu v Anglicku už toto leto!