britain-983353_960_720

Poď s nami v máji do UK!

Máš chuť na zmenu? Hľadáš inšpiráciu pre svoju ďalšiu pedagogickú kariéru? Vnímaš seba ako človeka-priekopníka?

Ak ste na tieto otázky odpovedali áno, tak Learn&Lead akadémia vznikla práve pre vás. Dnes máte možnosť zapojiť sa do tímu priekopníkov, ktorí vycestujú v nedeľu 15.mája 2016 na dva týždne do svetoznámej školy Pilgrims a svojou účasťou prispejú k zrodu dvoch nových programov pre učiteľov, lektorov a manažérov vo vzdelávaní.

Ako sa k nám môžeš nominovať? Postup je jednoduchý.

  1. Zapíš sa na unikátny akreditovaný program MŠ SR pre angličtinárov „Prístup zameraný na potreby jednotlivca“, ktorý sa bude konať v spolupráci s Asociáciou jazykových škôl SR v jej priestoroch na Baštovej ulici č.7 v Bratislave počas letných prázdnin. 60 hodín, 2 týždne, 245 Euro, 14 kreditov, 3 lektori, more inšpirácie a ešte oveľa viac.  Bližšie informácie o programe, termíne ako aj obsahu si môžeš prečítať priamo TU. 
  2. Zašli nám elektronickú prihlášku do piatku 8.apríla 2016 spolu s jednou referenciou od človeka, ktorý ťa pozná ako pedagóga a vie ťa odporučiť do nášho tímu. Túto referenciu nám pošli na jana@harmony.sk do toho istého termínu.
  3. V piatok 8.apríla 2016 o 17,00 hod. zasadne naša komisia, ktorej predsedá Gabriela Lojová a vyberie jedného z vás, ktorí sa k nám pridajú na dvojtýždňový program v jazykovej škole Pilgrims v Canterbury.
  4. V pondelok 11.apríla 2016 zverejníme víťaza na našom FB profile.

Kto sa môže prihlásiť?

Táto pozvánka je otvorená pre každého, komu srdce bije pre zmenu vo vzdelávaní dospelých a má za sebou minimálne tri roky pedagogickej činnosti na ktoromkoľvek type škôl (súkromných či štátnych/verejných) na Slovensku.

S vybraným kandidátom uverejníme rozhovor spolu s odôvodnením, prečo sme vybrali práve jeho/ju. Rozhovor zverejníme na našej stránke www.harmony.sk ako aj na našom FB profile začiatkom mája 2016.

Prezentácia výstupov tejto zahraničnej misie v Pilgrims sa uskutoční na 6.ročníku ELTfóra, ktoré sa koná v dňoch 10 – 11.júna 2016 v Bratislave.

Tešíme sa na vás!