Keď sa partnerstvo vydarí, tak vznikne inovácia. Ponúka iný pohľad na "jazykové vzdelávanie".

Updated: Sep 12, 2019

Dnes je jazykové vzdelávanie o zážitku, o komplexnej službe, o obsahu a kvalite služby, ktorú vám jazyková škola vie dodať. Klasické kurzy pomaly strácajú na sile a do popredia sa dostávajú odborné workshopy v cudzom jazyku s pridanou hodnotou špecifického obsahu a osobnosti lektora.


Kvalita služieb vo vzdelávaní je do veľkej miery ovplyvnená učiteľom či lektorom, ktorý dané vzdelávanie poskytuje. V júni som bola vo Vrábľoch v spoločnosti ŠVEC a spol. v rámci ich inovačného strediska „INNOVATO“. Prežila som s takmer 30 účastníkmi 90 minút plných angličtiny, smiechu a nasadenia. Pamätám si, ako sme precvičovali nepravidelné slovesá v pohybe, ako ľudia vo dvojiciach kráčali do rytmu slabík anglických slov, či na diktát, v ktorom si účastníci zaraďovali slová do troch stĺpcov podľa toho, či dané slovo „videli, počuli alebo cítili“. Super bol i záver, kedy nám Peter prehral video, ktoré poukazuje na potrebu vzdelávania sa v angličtine a komunikácie v správnej anglickej výslovnosti (sink vs think).Ľudia mali možnosť zažiť na vlastnej koži ukážku jedného z našich odborných jazykových workshopov. Realizujeme ich už od 2012, kedy sme ich spustili na žiadosť klienta PSA Groupe v Zavare. Odvtedy tam pravidelne vzdelávame desiatky ľudí ročne v angličtine, nemčine či francúzštine. Účastníci týchto workshopov oceňujú ich odborné vedenie, prínos ako aj užitočnosť pre pracovný ale aj osobný život. Učia sa na nich o tom, ako zvládať záťažového situácie na pracovisku, ako vyjednávať tak, aby dosiahli win-win riešenie, či ako improvizovať v angličtine. Tém je viacero, stačí si vybrať tú, ktorá je pre vás najaktuálnejšia.


Jedno však majú všetky naše workshopy spoločné. Bezkonkurenčnú kvalitu, nasadenie, nadšenie pre učenie a záujem o každého človeka v skupine.

Na záver je treba dodať, že ruka v ruke s postupným nasadzovaním rôznych odborných tém do našich workshopov pre spoločnosť PSA Groupe v Zavare sme v medzinárodných partnerstvách v Európe vyvíjali od roku 2010 systém vzdelávania a kvality riadenia našich služieb. Dnes je vývoj ukončený a je pevne ukotvený v manažérskom systéme riadenia AMBER.


Ak hľadáte oživenie vzdelávania vo Vašej spoločnosti a komunikácia v cudzom jazyku je vítaná či nevyhnutná, tak tieto odborné workshopy v angličtine, nemčine či francúzštine sú pre Vás tá správna voľba!


Aktuálna otvorená ponuka:

4-5.decembra 2019, The Essentials of Communication in a Team, 395 Eur/osoba

6-7.decembra 2019, The Essentials of New Leadership & Management, 395 Eur/osoba

Pre viac informácií prejdite na našu webovú stránku alebo volajte na 0903 412 551.


Tešíme sa na Vás!

Jana Chynoradská riaditeľka a lektorka HARMONY ACADEMY

86 views0 comments

Recent Posts

See All

HARMONY ACADEMY, s.r.o.

Hlavná  27/A, Trnava 917 01, Slovensko

Tel: + 421 907 786 197

email: info@harmony.sk

IČO: 44536208
IČ DPH: SK2820001855

 

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel Sro, vložka č. 22994/T

 

Sledujte nás na:

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram
  • YouTube

© 2019 HARMONY ACADEMY