Anglické školenie pre každého manažéra! #angličtinainak

Updated: Nov 5, 2020

Náš tím v Harmony Academy chápe aké náročné je pre manažérov dnešnej dobe zostať pozitívnymi lídrami, ktorí vedú svoj tím k úspechu. Žijeme v dobe neistoty. Život sa však neskončil, a preto sme tu pre našich manažérov a ponúkame im možnosť zúčastniť sa na online bezplatnom zoznamovacom školení v slovenskom a anglickom jazyku, kde si manažéri dokážu “oprášiť” a zdokonaliť svoje komunikačné schopnosti a získať hodnotné kontakty z celého sveta. A to všetko počas jedného dňa každý mesiac.


Byť súčasťou medzinárodnej komunity je obohacujúca skúsenosť pre každého. Spoločne sa tak učíme rešpektu, integrite, kultúrnym zvykom a často tak prídeme na to, že nie sme od seba až natoľko odlišní ako sa na prvý pohľad zvykne zdať. Inovácie v technológiách a medzinárodný obchod dopomohli biznisu nadobudnúť novú dimenziu dynamiky a efektivity. A presne takí musia byť aj dnešní manažéri. Súčasná doba potrebuje moderné riešenia, ktoré spájajú ľudí z rôznych oblastí, špecializácií a názorov. Manažéri majú teraz jedinečnú príležitosť naučiť sa dosahovať svoje ciele efektívnejšie a to vďaka certifikovanému kurzu od Learn & Lead


Rastieme spolu aj v neistých časoch, a preto sa snažíme podporovať biznis profesionálov na ceste k vytúženému úspechu a nekonečnému šťastiu. Na online školení sa naučíte ako myslieť a konať ako SMART-thinker, ako nájsť cestu, ktorá zaručuje viditeľné výsledky, ako znovu nájsť entuziazmus z práce a sebadôveru v seba samého a ako viesť svoj tím k spolupráci a udržateľnej výkonnosti. No najhlavnejšie, naučíte sa ako rozprávať s istotou! Komunikácia je večný problém každého študenta, no s dávkou odhodlania a za pomoci expertov, je problém ľahko odstrániteľný. Na medzinárodnom školení máte skvelú príležitosť okrem získania vecných informácií aj možnosť komunikovať s ľuďmi z rozličných krajín a kultúr, čo v konečnom dôsledku dopomôže k eliminácii komunikačnému bloku. 


"Budujeme sebavedomie u všetkých, ktorí sa učia cudzí jazyk a pomáhame im byť viac sami sebou."

Dátum: 12. novembra 2020 - 28. januára 2021


Rozvrh: 10 týždňov po 60 minútach (1 sedenie týždenne), Účastníci: 8 - 12, Deň a čas: štvrtok medzi 14:00 do 19:00 (čas bude ešte upresnený)


Miesto: ZOOM alebo Microsoft Teams


CENA: Poplatok za pravidelné školenie: od 290 Eur/ osoba


BONUSY: Ebook - 9 Learn & Lead princípov SMART osoby. Ďalej ponúkame 30% zľavu na všetky ďalšie školenia Learn & Lead v roku 2021 po absolvovaní kurzu.


REGISTRÁCIA: https://www.harmony.sk/the-9-learn-and-lead-principles


KONTAKTNÁ OSOBA: Andrea Kutna , info@learnandlead.eu, +421 918 589 166


Tešíme sa na vás. Spolu rastieme. Spolu sa rozvíjame. 


Srdečne,

Harmony Academy.

Recent Posts

See All

HARMONY ACADEMY, s.r.o.

Hlavná  27/A, Trnava 917 01, Slovensko

Tel: + 421 907 786 197

email: info@harmony.sk

IČO: 44536208
IČ DPH: SK2820001855

 

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel Sro, vložka č. 22994/T

 

Sledujte nás na:

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram
  • YouTube

© 2019 HARMONY ACADEMY