GROW WITH HARMONY AND PILGRIMS 2019

Milí učitelia a lektori cudzích jazykov,


Tešíme sa, že máme opäť tú česť Vás už po dvanásty rok pozvať na sériu praktických seminárov, ktoré organizujeme po celom Slovensku  a vo vybraných Českých mestách v spolupráci s prestížnym inštitútom pre vzdelávanie učiteľov Pilgrims v Canterbury (www.pilgrims.co.uk).


Na základe veľkého pozitívneho ohlasu z minulého roka privítame i tento rok medzi nami vynikajúcu školiteľku Stefaniu Ballotto.

V programe máme pre vás „ochutnávky“ praktických aktivít pri vyučovaní jazyka vo Vašich triedach. Zároveň máte opäť možnosť získať praktické rady ohľadom získania grantu na metodické pobyty vo Veľkej Británii už od júna 2019! A nielen to! Každý zo zúčastnených bude zaradený do zlosovania o dvojtýždňový metodický pobyt pre učiteľov v nádhernom historickom mestečku Canterbury počas leta 2019 ZDARMA! Zlosovanie učiteľov (1 zo Slovenska a 1 z Českej republiky) sa uskutoční počas konferencie ELTforum 2019 (7-8.jún) v Bratislave.


Viac informácií o konkrétnom mieste konania, ako aj dátume a čase nájdete TU: Pozvánka Grow with Harmony and Pilgrims 2019

REGISTRÁCIA PRIHLÁŠOK:


SLOVENSKO:                    Andrea Kútna                     andrea.kutna@harmony.sk

ČESKÁ REPUBLIKA:       Šárka Dohnalová              sharka.dohnalova@gmail.com


Uzávierka prihlášok do všetkých miest je 21/12/2018. Účasť na seminári ja ZDARMA.

Tešíme sa na stretnutie so známymi tvárami z minulých rokov, ako aj so všetkými novými progresívnymi učiteľmi, pre ktorých sa túžba objavovať nové cesty, ako byť tým správnym učiteľom, stala prirodzenou súčasťou ich života.

Tešíme sa na Vás.


Vaša Mgr. Andrea Kútna

Akademická koordinátorka

HARMONY ACADEMY

4 views0 comments

HARMONY ACADEMY, s.r.o.

Hlavná  27/A, Trnava 917 01, Slovensko

Tel: + 421 907 786 197

email: info@harmony.sk

IČO: 44536208
IČ DPH: SK2820001855

 

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel Sro, vložka č. 22994/T

 

Sledujte nás na:

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram
  • YouTube

© 2019 HARMONY ACADEMY