It’s up to you!

Lucka u nás v Harmony už vyše roka navštevuje kurz anglického jazyka “From Zero to Hero“. O tom aká je jej motivácia učiť sa anglicky, akú má doterajšiu skúsenosť s Harmony Academy, či s čím prekvapila svojich spolužiakov na hodine, sa dozviete z nasledujúcich riadkov.


Lucka, študujete u nás v Harmony Academy angličtinu v skupine. Môžete sa nám, prosím, trošku predstaviť?

Mám 28 rokov, vyštudovanú marketingovú komunikáciu, taktiež certifikát z počítačovej grafiky. Momentálne pracujem ako asistentka riaditeľa a popri tomto povolaní si idem dokončiť rigorózne štúdium v odbore marketingu a zdokonaliť sa v angličtine, keďže je to neodmysliteľnou súčasťou spomínaného odboru.  Zbožňujem svojho psíka, šport, knihy, zvieratá a mojou drogou je práve osviežujúca zmrzlina.


Akú máte motiváciu pre učenie sa angličtiny?  

Dnes je znalosť anglického jazyka braná ako samozrejmosť. Keď chcete mať lepšie pracovné možnosti,  nezaobídete sa bez ovládania aspoň jedného svetového jazyka. 

Mojou motiváciou je porozumieť a dohovoriť sa v anglickom jazyku a získať sebaistotu pri komunikácii v ňom. 


Ako by ste opísali skúsenosť s nami?

Harmony Academy navštevujem už rok a 3 mesiace a cítim pokrok. Môžem povedať, bez dehonestujúcich informácií, že konečne som našla kurz a školu, ktorá mi vyhovuje a mám nádej, že svoj cieľ dosiahnem. A to aj vďaka Vám a Vášmu prístupu k nám.


Hoci naša  pani riaditeľka  Janka učí už 25 rokov, zmrzlinu na hodine mala prvý krát vďaka Vám v stredu 2.mája 2018! Rada robíte ľudí šťastnými?

Ak je to čo i len možné a v mojej kompetencii, tak áno. Väčšinou sa snažím držať sa pravidla správaj sa tak, ako by si chcel, aby sa k tebe správali druhí. 


Čo by ste na záver popriala ostatným študentom angličtiny?

Aby si stanovili priority, našli čas a poctivo išli do toho, nevzdávali sa, zdokonaľovali sa a verili si! It´s up to you! 


Kurz anglického jazyka “From Zero to Hero” má skutočne veľkú silu a úžasnú spätnú väzbu, ktorá nás neustále motivuje robiť maximum pre “angličtiny-chtivých” študentov.


Základné štúdium anglického jazyka pre dospelých pozostáva z 5 vedomostných stupňov. Každý stupeň tvoria 4 bloky v rozsahu od 30 do 50 vyučovacích hodín (1 stupeň = 120 – 150 hodín).  


Pridajte sa k nám na cestu, ktorá vás privedie k dokonalému sebavedomiu,  novým pracovným príležitostiam a pocitu, že svet je tu pre vás a nekončí hranicami našej krajiny.

Na kurzy je možné sa prihlásiť na rok dopredu, alebo využiť možnosť registrácie jednotlivo po blokoch.

Kurzy pre začiatočníkov TU

Kurzy pre mierne pokročilých TU

Kurzy pre pokročilých TU


HARMONY ACADEMY_plagát-From Zero to Hero_základny kurz ANGLIČTINY 


Na kurzy sa môžete zapísať prostredníctvom mailu na info@harmony.sk, telefonicky na 033 551 66 44 alebo na 0907 786 197, či priamo prostredníctvom prihlasovacieho formulára na našej webovej stránke.


Tešíme sa na Vás!

Vaša HARMONY ACADEMY

6 views0 comments

HARMONY ACADEMY, s.r.o.

Hlavná  27/A, Trnava 917 01, Slovensko

Tel: + 421 907 786 197

email: info@harmony.sk

IČO: 44536208
IČ DPH: SK2820001855

 

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel Sro, vložka č. 22994/T

 

Sledujte nás na:

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram
  • YouTube

© 2019 HARMONY ACADEMY