Narodeninová zľava -20% na vybrané kurzy!

Školský rok 2020/21 je v poradí už náš 21! Vstupujeme do tretej 7-ročnej dekády a sme plne pripravení vám ponúknuť veľa podnetov, inšpirácie a zážitkov, za pomoci ktorých sa hravo a ľahko naučíte cudzí jazyk. V mesiaci september máte navyše možnosť uplatniť si narodeninovú zľavu vo výške -20% na vybrané kurzy pre všetky vekové kategórie.


Vybrané kurzy v ponuke:


Kurzy pre deti (6 - 12)

Kurzy pre juniorov (13 – 18)

Kurzy pre dospelýchKurzy v skupinách prebiehajú buď 2-krát (BASIC, PREMIUM, EXCLUSIVE) alebo 1-krát (BASIC MINI, PREMIUM MINI, EXCLUSIVE MINI) do týždňa a do skupín ste zaradení na základe vašej jazykovej úrovne. Platby za kurz sa realizujú vopred alebo na splátky.


Pri registrácii si môžete zvoliť obdobie viazanosti, buď len na vybrané mesiace, alebo na celý školský rok vopred a cena za celé vami zvolené viazané obdobie v mesiaci september 2020 Vám bude ponížená o -20%.


V čom sú tieto kurzy výnimočné? Bolo len otázkou času, kedy myšlienky obsiahnuté v našich medzinárodných projektoch Lean&Lead naberú na svojej sile a prerastú v reálne riešenia, z ktorých majú úžitok naši študenti, ich firmy, či samotní učitelia a lektori cudzích jazykov. Naše odborné služby realizované v komunikatívnom prístupe zameranom na potreby študenta nás predurčujú na úspešné pokračovanie vo vylepšovaní kvality a podmienok vzdelávania jazykov, “ ozrejmuje Jana Chynoradská, riaditeľka HARMONY ACADEMY.


Svoj kurz si tak môžete zvoliť z pohodlia domova a na vybranej podstránke nám zaslať registračný formulár. Andrea Kútna, manažérka týchto jazykových kurzov sa s vami rada spojí a doladí rozvrh vášho zvoleného kurzu. Neváhajte ju preto kontaktovať na andrea.kutna@harmony.sk alebo na 0918 589 166.


Vyučovanie týchto kurzov je kombinované štúdium v našich staronových priestoroch na Hlavnej 27/A (vo dvore u Baťu) a online. Prevádzku pre vás otvárame od 7.septembra 2020 a hodiny pre verejnosť sú v dňoch pondelok – štvrtok v čase od 08,30 do 15,00 hod. V prípade potreby o stretnutie mimo týchto časov neváhajte kontaktovať našu manažérku kurzov, pani Andreu Kútnu.


Tešíme sa na Vás!

Vaša HARMONY

41 views0 comments

Recent Posts

See All

HARMONY ACADEMY, s.r.o.

Hlavná  27/A, Trnava 917 01, Slovensko

Tel: + 421 907 786 197

email: info@harmony.sk

IČO: 44536208
IČ DPH: SK2820001855

 

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel Sro, vložka č. 22994/T

 

Sledujte nás na:

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram
  • YouTube

© 2019 HARMONY ACADEMY