Otvárame už 20. školský rok!

HARMONY ACADEMY v septembri otvorí už svoj 20. školský rok!

Už 19 rokov sme súčasťou nášho prekrásneho historického mesta Trnavy. Už 19 rokov sme tu pre vás a ponúkame vám jedinečné služby profesionálneho kariérneho či osobnostného rastu, ktoré zaručene zmenia kvalitu a úroveň vášho života. Vďaka nám a našim kvalitne prepracovaným kurzom, pod vedením profesionálne vyškolených lektorov, ktorí počas vyučovania uplatňujú osobný prístup zameraný na individuálne potreby študenta, môžete sledovať svoj rast po každej vyučovacej hodine.


V cudzom jazyku naučíme komunikovať skutočne každého, kto bude CHCIEŤ zmeniť svoj život.

HARMONY ACADEMY vám otvorí dvere do nového zamestnania, vďaka nám môžete dosiahnuť kariérny rast, zvýšiť svoje sebavedomie a predovšetkým odstrániť bariéru a strach z komunikácie. Staňte sa v rámci nášho základného programu anglického jazyka pre dospelých From ZERO to HERO hrdinom v anglickej komunikácii!


Program From ZERO to HERO pozostáva z 5 vedomostných stupňov, ktorý tvoria 4 bloky, každý v rozsahu 36 vyučovacích hodín (1 stupeň – 144 hodín).


· Viac informácii o programe: https://www.harmony.sk/learn-english

· Vyberte si z našej aktuálnej ponuky kurzov: https://www.harmony.sk/copy-of-kurzy


Ponúkame inovatívne metódy výučby jazykov pre všetky vekové kategórie.

Jazykové kurzy pre deti


Kurzy pre deti prebiehajú hravou formou, prostredníctvom cielenej komunikácie v bežných denných situáciách, za pomoci anglických hier, piesní a riekaniek. Dôraz pritom kladieme nielen na jazykové vedomosti a zručnosti, ale aj na rozvoj kreativity detí a na celkový rozvoj ich osobnosti. V rámci výučby u detí prebúdzame ich prirodzený záujem o angličtinu. Tým, že počas hodín používame výlučne cudzí jazyk, deti získavajú istotu a ľahkosť v jeho používaní.


Ponuka kurzov pre deti: https://www.harmony.sk/copy-of-dospely-3


Jazykové kurzy pre juniorov


Programy pre juniorov sú zamerané na integrovaný rozvoj jazykových zručností študentov vo veku od 13 do 18 rokov. Tieto kurzy ponúkajú systematické a postupné napredovanie mladých od začiatočníkov až po skúsených používateľov jazyka.


Ponuka kurzov pre juniorov: https://www.harmony.sk/copy-of-dospely-2


Čaká ťa maturita?


My ťa na ňu pripravíme! Prípravný kurz na maturitu z angličtiny na úrovni B2 je zameraný na konverzačné témy predpísané pre ústnu časť internej maturitnej skúšky. Zároveň poskytne účastníkom kurzu priestor pre aktívne precvičenie typov úloh a zadaní vyskytujúcich sa na externej časti maturitnej skúšky.


Prihlásiť sa na kurz: https://www.harmony.sk/copy-of-junior-2-1


NOVINKY V NOVOM ŠKOLSKOM ROKU


Novinkou v novom školskom roku je možnosť získať otvorený prístup k elektronickej evidencii vášho štúdia v systéme AMBER, kde môžete sledovať a využívať záznamy z uplynulej hodiny, poznámky a iné odkazy zdieľané lektorom vašich detí. Buďte medzi prvými, ktorí využijú túto možnosť. Aktivácia služby je jednorazová, vaše konto bude otvorené do 31.8.2020 za jednorazový poplatok 15 Eur.


Z minulých rokov nám vyplynulo, že niektorí študenti potrebujú individuálne doučovanie, a preto sme sa rozhodli otvoriť vašim deťom možnosť získať počas ich štúdia u nás balíček 3 x 45 min v hodnote 45 Eur.


Registrovať sa môžete online cez našu webovú stránku alebo osobne na Halenárskej 7 v Trnave v pracovných dňoch pondelok až piatok v čase od 10,00 do 15,00 hod. Viac informácií vám radi poskytneme NONSTOP na našich kontaktných telefónnych číslach a 0907 786 197, e-mailom na info@harmony.sk alebo prostredníctvom našej novej webovej stránky.


Tešíme sa na Vás!


Vaša HARMONY ACADEMY

77 views0 comments

Recent Posts

See All

HARMONY ACADEMY, s.r.o.

Hlavná  27/A, Trnava 917 01, Slovensko

Tel: + 421 907 786 197

email: info@harmony.sk

IČO: 44536208
IČ DPH: SK2820001855

 

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel Sro, vložka č. 22994/T

 

Sledujte nás na:

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram
  • YouTube

© 2019 HARMONY ACADEMY