Spúšťame registráciu na Prolant Cap 2018!

Po prvom úspešnom ročníku medzinárodnej konferencie Prolant Cap 2017 vás srdečne pozývame na jeho 2.ročník, ktorý sa uskutoční v dňoch 1. – 2. júna 2018 v nádhernom prímorskom meste SCARBOROU2018 v nádhernom prímorskom meste SCARBOROUGH, ktoré sa nachádza v tradičnom grófstve North Yorkshire, na najlepšiu  jazykovú školu v Severnom Anglicku, Anglolang Academy.


Konferencia Prolant Cap je kľúčovou udalosťou organizovanou Slovenskou asociáciou jazykových škôl (AJS SR), ktorá nadväzuje na úspešný európsky projekt ERASMUS+ „Learning, training and working for better perspectives and employability“, ktorý AJS SR zrealizovala v rokoch 2015-2017. Ten bol v poradí už piatym v sérii „Learn&Lead“ iniciatív, ktoré získali ocenenie „príklad dobrej praxe“ od Národnej agentúry programu Erasmus+ v Slovenskej republike.


2. ročník konferencie Prolant Cap je určený súbežne viacerým cieľovým skupinám, a to klientom so záujmom o realizáciu špecializovaných jazykových kurzov,zástupcom verejného sektora zodpovedajúceho za kvalitu a rozvoj odborného jazykového vzdelávania ako i  majiteľom, riaditeľom jazykových škôla v neposlednom rade samotným  učiteľom a lektorom cudzích jazykov.

Hlavným cieľom konferencie je posilniť spoluprácu kľúčových aktérov v oblasti odborného jazykového vzdelávania pri riešení pálčivých otázok súvisiacich s personálnym obsadením a kvalitou samotnej služby. Konferencia sa zameriava i na otázky súvisiace s témou vedenia ľudí, budovania inteligentných organizácií, posilňovania národnej uvedomelosti ako i ďalších schopností človeka 21. storočia.

Táto konferencia je zaujímavá i tým, že každý rok sa organizuje v jednej z partnerských krajín napojených na myšlienku Prolant Cap-u. Téma ďalšieho vzdelávania dospelých v priamom napojení na rozvoj a transformáciu tradičných škôl na „inteligentné, učiace sa organizácie“ je motorom všetkých našich aktivít. Teší ma, že účasť na 2. ročníku konferencie Prolant Cap nám potvrdili viacerí členovia medzinárodného tímu pochádzajúci z Lotyšska, Veľkej Británie či Francúzska. Môžeme sa preto tešiť na opätovnú „energizujúcu“ atmosféru, ktorú sa nám podarilo vytvoriť na všetkých doterajších podujatiach, “ dodáva Jana Chynoradská, autorka rozvojového konceptu Learn&Lead, ktorý tvorí základnú bázu programu Prolant Cap a zároveň jedna z kľúčových lektoriek. Ak sa chcete dozvedieť viac o 1.konferencii, nech sa páči, tu je aktuálne video z nej: Prolant Cap video 2017

Verejným podporovateľom a moderátorom 1. ročníka konferencie je Adrian Underhill, súčasný ambasádor Medzinárodnej asociácie učiteľov anglického jazyka (IATEFL), ktorý sa venuje kariérnemu rastu učiteľov, manažérov a lídrov rôznych spoločností. Pri svojej práci vyhľadáva spôsoby ako zapracovať prirodzené ľudské schopnosti ako intuícia, hravosť a improvizácia do učebného procesu škôl.


Organizačné pokyny:

Prednostný registračný poplatok: 200 Eur/ osoba (platí do 30.apríla 2018)

Registračný poplatok: 230 Eur/osoba

Program konferencie TU

Strava: Káva a občerstvenie počas konferencie, obed v sobotu (ostatné jedlá sú v réžii účastníkov)

Ubytovanie:Ubytovanie v kvalitnej rodine (raňajky + vlastná izba, 30 GBP/noc )Ubytovanie v penzióne ( 50 GBP/noc s raňajkami)

Spoločenský program : Prehliadku hradu v meste Scarborough v sobotu, výlet so sprievodcom v nedeľu do mesta York vlakom ( poplatok za vlak £20 GBP)

Doprava: letecky (najbližšie letiská Leeds Bradford, Manchester) a vlakom v Anglicku www.nationalrail.co.uk


MIESTO KONFERENCIE


Anglolang Academy of English

20 Avenue Road , Scarborough, North Yorkshire, YO12 5JX, UK, Email: communicate@anglolang.co.ukwww.anglolang.com


Registrácia:

Asociácia jazykových škôl SR, PaedDr. Jana Chynoradská, jana@harmony.sk , 0903 412 551.


Registračný formulár na stiahnutie TU


Tešíme sa na vás!

2 views0 comments

HARMONY ACADEMY, s.r.o.

Hlavná  27/A, Trnava 917 01, Slovensko

Tel: + 421 907 786 197

email: info@harmony.sk

IČO: 44536208
IČ DPH: SK2820001855

 

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel Sro, vložka č. 22994/T

 

Sledujte nás na:

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram
  • YouTube

© 2019 HARMONY ACADEMY