IMG_6096_uf

Prečo sa zapísať na kurzy angličtiny v Harmony?

Štúdium akéhokoľvek jazyka si vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti a zanietenosti. Nikto učený z neba nepadol a nemôžeme očakávať zázraky hneď prvý mesiac. Vzdelanie má trpké korienky, no sladké ovocie. Čo všetko môžete štúdiom angličtiny získať?

1.     Angličtina je najpoužívanejších jazyk na svete. Nech ste kdekoľvek na svete, vždy sa nájde aspoň jeden z piatich ľudí, ktorý vám na otázku „Can you speak english?“ odpovie kladne.
2.     Znalosť angličtiny výrazne zvyšuje šance na zamestnanie vo veľkých firmách. Pre zamestnávateľa je miera znalosti cudzieho jazyka jedným z kritérií pri výbere uchádzačov.
3.     Cestovanie. Každý rád cestuje a spoznáva nové kultúry. Keďže angličtina je jazyk medzinárodný, dá sa ním dohovoriť napríklad aj v Číne (ak nájdete tých správnych ľudí J).
4.     Možnosť štúdia v zahraničí je pre slovenských študentov veľmi lákavá. Získajú skúsenosti, nadobudnú nové poznatky, stanú sa samostatnejšími. Štúdium v USA, Británii, ale aj v mnohých európskych krajinách je s angličtinou možné!
5.     Angličtina je jazyk mediálneho priemyslu. Ak hovoríte po anglicky, nebudete sa musieť spoliehať na preklady a titulky. Môžete si pozrieť najnovšie správy, ktoré sa k nám dostanú až na ďalší deň.
6.     Ak dokážete pozerať filmy bez tituliek a čítať knihy v angličtine, dosiahli ste pokročilý level v používaní jazyka. Čítať preklad a originál diela je veľký rozdiel.
7.     Študujete a čaká vás písanie bakalárskej, či diplomovej práce? Najlepšie zdroje sú zahraničné, napríklad anglické. Systém vám nenájde zhodu!
8.     Znalosť angličtiny alebo iného cudzieho jazyka vás osobnostne posúva. Na Univerzite Pompeu Fabra v Španielsku dokonca zistili, že ľudia ovládajúci viacero jazykov dokážu lepšie pozorovať svoje okolie, dokážu filtrovať podstatné od nepodstatného a dokonca lepšie spozorovať zavádzajúce informácie.
9.     Nájdete si nové, zahraničné kontakty, s ktorými môžete komunikovať v angličtine!
10.  Učiť sa je zábava!

Vyberte si kurz anglického jazyka podľa vlastného výberu. Ponúkame vám začiatočnícke kurzy, konverzácie, prípravy na certifikáty ale aj individuálne kurzy šité na mieru. Ak sa prihlásite do 31. augusta, máte možnosť získať zaujímavé zľavy. Viac informácií získate na našich kontaktných telefónnych číslach 033 551 66 44 a 0907 786 197, e-mailom na info@harmony.sk, alebo priamo na recepcii Harmony v pracovných dňoch v čase 8:00 – 17:00

Ak neustále odkladáte štúdium angličtiny na neskôr, teraz je ten správny čas prihlásiť sa na kurz. Ako Benjamin Franklin povedal: „Investícia do vzdelania prináša najlepší úrok.“