IMG_4235_suf

Prednostný zápis pokračuje: prihláste sa na kurzy do 31. augusta!

Pohrávate sa s myšlienkou zdokonaliť sa v cudzom jazyku? Znalosť jazyka je určite výhodou, no je potrebné ju neustále prehlbovať, pretože nepoužívaním jazyk postupne zabudnete. Nezáleží na tom, že ste úplný začiatočník alebo už máte s jazykom skúsenosti, v Harmony vám od septembra ponúkame kurzy pre deti, juniorov a dospelých na všetkých úrovniach a konverzácie. Ceny sú rôzne. Odrážajú sa od typu kurzu, počtu hodín a vašich individuálnych požiadaviek. 

Do konca júna ste mali možnosť prihlásiť sa na kurzy so zľavami v rámci ultra prednostného zápisu. Ešte stále však máte možnosť získať lákavé zľavy. A to, ak sa registrujete do 31. augusta 2016 a zároveň od vás v ten istý deň zaevidujeme platbu za vybraný kurz.

Deti a juniori:

a) pri registrácii s platbou naraz:
      – 3% zľava z ceny za jeden polrok
      – 5% zľava z ceny za oba polroky
      – 30% zľava na učebný materiál

b) pri registrácii s platbou na 4 splátky:
       - 3% zľava na prvú splátku
       - 10% osobná zľava na učebný materiál

Dospelí, konverzácie a prípravné kurzy na skúšky:

a) pri registrácii na všetky bloky naraz:
     - 5% zľava z ceny kurzu 
     - 30% zľava na učebný materiál

b) pri registrácii na nižší počet blokov:
      – 3% zľava z ceny kurzu
      – 10% zľava na učebný materiál

Nenechajte vaše štúdium na náhodu, obnovte si svoje poznatky a prihláste sa na jeden z ponúkaných kurzov. Pre získanie zľavy je potrebné registrovať sa najneskôr do 31. augusta 2016 a zaplatiť poplatok. Urobiť tak môžete na našich kontaktných telefónnych číslach 033 551 66 44 a 0907 786 197, e-mailom na info@harmony.sk, prostredníctvom našej internetovej prihlášky, ktorú nájdete pri jednotlivých kurzoch, či priamo na recepcii Harmony v pracovných dňoch v čase 8:00 – 17:00

Vidíme sa v septembri!