DSC_0115

Prednostný zápis so zľavou spúšťame počas Trnavského rínku 13.6.2015

Práve v tento deň spúšťame prednostný zápis do kurzov Harmony v novom školskom roku 2015/16. Atrakciou bude určite špeciálna predajná akcia, kedy každý, kto sa v tento deň zapíše na kurz v Harmony, získava jednorázovú okamžitú zľavu – 15% na kurzovnom a učebnicu či knihu podľa vlastného výberu ako bonus zdarma k tomu.

Druhý rodinný príslušník získa svoj kurz v tento deň v okamžitej zľave – 18% a tretí rodinný príslušník v okamžitej zľave -21%. Ak sa k nám v sobotu 13.júna 2015 prihlási aj štvrtý z rodiny, tak ten od nás získa poukážku na 200 Euro a vyberie si kurz podľa svojho výberu! Všetky zľavy sa vzťahujú na skupinové štúdium v Harmony.

Školský rok 2015/16 sa v HARMONY nesie v duchu rodiny. Podporujeme štúdium v rodinách a prinášame zaujímavé zľavové balíčky. https://www.harmony.sk/prednostny-zapis-zlavou-spustame-pocas-trnavskeho-rinku/A nielen to. Do ponuky sme zaradili, po dvojročnom vývoji so zahraničnými partnermi z Francúzska a Českej republiky, aj inovatívny medzinárodný program z dielne Learn&Lead pre rodičov, ktorý pozostáva z troch vzdelávacích modulov: 1.modul Knowing me, knowing my child (Spoznávanie seba a svojho dieťaťa), 2.modul Shaping our lives (Tvarovanie našich životov) a 3.modul Family Living (Život v rodine).

Našim cieľom je prostredníctvom týchto modulov prizvať rodičov k zamysleniu sa nad vlastným vplyvom v role rodiča a motivovať ich k tomu, aby sa neustálym vylepšovaním a vzdelávaním stávali vzorovými príkladmi pre svoje deti” vysvetľuje Jana Chynoradská, lektorka a riaditeľka HARMONY School & Academy.

Našu kompletnú ponuku kurzov od septembra 2015 si môžete pozrieť tu:

-          Kurzy pre deti vo veku od 7 do 12 rokov

-          Kurzy pre juniorov vo veku od 13 do 17 rokov

-          Kurzy pre dospelých

-          Individuálne kurzy