nové priestory

Sťahujeme sa!

Harmony sa po takmer 10-tich rokoch svojho pôsobenia na Kapitulskej ulici č.26 v Trnave sťahuje do nových priestorov. Od 1.januára 2018 nás budete môcť v Trnave nájsť na Halenárskej ulici č.7 (vedľa baru „Čajka“).

Posledné hodiny v tomto roku sa uskutočnia v piatok 22.decembra 2017 a počas vianočných sviatkov sa všetky triedy a kancelárie presunú do týchto nových priestorov. Tam vás srdečne privítame už od utorka 2.januára 2018!

Celkovo je to druhé veľké sťahovanie v našej histórii a prichádza presne v čase, kedy sa naša premena završuje. Prechádzame etapou, v ktorej sa HARMONY ACADEMY etabluje v oblasti odborného (jazykového) vzdelávania dospelých, “ vysvetľuje Jana Chynoradská.

Možno si niektorí z vás pamätajú ešte 1.júl 2008, kedy sa brány našej školy otvorili na Kapitulskej ulici. Prežili sme tu mnoho pekného, sviežeho a ako to už v živote chodí, prešli sme aj mnohými úskaliami a výzvami. Naučili sme sa veľa o potrebách vás, našich klientov, spoznali sme viac seba a naše potreby, spustili sme sériu medzinárodných projektov, ktoré prinášajú inovácie a novinky v oblasti jazykového vzdelávania, vzdelávania učiteľov a lektorov cudzích jazykov, ako i odborného vzdelávania dospelých.

Sme radi, že ste našou súčasťou a veríme, že nám zachováte svoju priazeň i v novom roku 2018.

Zároveň nám dovoľte zaželať vám a vašim blízkym krásne predvianočné dni, plné pokoja, lásky a porozumenia.

Vaša HARMONY!