nasa ceresna 2016 - rozkvitnuta

Takto chcem učiť!

Určite si mnohí z nás za svojej pedagogickej činnosti veľakrát povedali túto vetu. Je to rozhodnutie, ktoré robíme intuitívne, častokrát spontánne potom, čo na vlastnú kožu zažijeme prístup, ktorý nás osloví. Ja som mala to šťastie, že som už v prvom ročníku svojej Alma mater stretla osobu, ktorá mi do života priniesla nielen múdrosť odborníčky na angličtinu a jej vyučovanie, ale najmä ľudský rozmer zrelej ženy.

Tí, ktorí ju poznáte, určite už tušíte, o kom vravím. Áno, je to Gabi Lojová. Dnes sme na prahu otvorenia našej akadémie pre ďalšie vzdelávanie lektorov a učiteľov cudzích jazykov a je to práve ona, s kým dnes otvárame dvere do sveta nových možností učiteľov,  lektorov a manažérov cudzích jazykov.

Zároveň vás pozývame k sledovaniu prvej časti videodokumentu o HARMONY a jej ľuďoch, vďaka ktorým je akadémia pre učiteľov dnes neodškriepiteľnou realitou.

Verím, že si v ňom nájdete veľa inšpirácie a motivácie pre svoj ďalší profesionálny rast a rozvoj. Tešíme sa na vaše názory a otázky!

Zo srdca vám prajem veľa radosti zo seba, svojich žiakov/študentov ako aj všetkých ľudí vo vašom okolí.

S úctou

Jana Chynoradská