jazykom to u nas len zacina

Týždeň intenzívnej angličtiny s Janou Chynoradskou

Milí trnavčania,

s potešením vám touto cestou dávame do pozornosti, že sa HARMONY ACADEMY, jedna z prvých súkromných jazykových škôl, ktoré vznikli v našom meste po revolúcii, presťahovala od 1.januára 2018 na Halenársku ulicu č.7. Sídli na prvom poschodí vo dvore starého meštianskeho domu, ktorý skrášľuje túto impozantnú zrekonštruovanú ulicu v centre Trnavy.

Tí z vás, ktorí ste mali tú možnosť byť jej súčasťou v ktorejkoľvek etapa jej života vedzte, že i vďaka vám je z nej dnes jedna z najprogresívnejších jazykových škôl doma i v Európe. Od svojho založenia dbala na odbornú profiláciu svojich lektorov. Počas rokov získala niekoľko ocenení v tejto oblasti, z čoho vyberáme dve najvzácnejšie. V roku 2012 bola, ako jediná jazyková škola na Slovensku, akreditovaná Ministerstvom školstva na tri programy ďalšieho odborného vzdelávanie angličtinárov a v septembri 2017 prebrala HARMONY ACADEMY prestížnu cenu Slovenskej akademickej asociácie pre medzinárodnú spoluprácu Erasmus+ za mimoriadnu aktivitu a výsledky v realizácii európskych vzdelávacích programov v rokov 1998 – 2017

Všetko, čo sa v HARMONY naučili, ponúkajú širokej verejnosti v Trnave i naďalej. Aktuálne je v ponuke novinka – intenzívne týždne pre dospelých! Aj vy patríte k tým, ktorí sa rozhodli v roku 2018 chytiť angličtiny „za pačesy“ a raz a navždy sa ju naučiť? Prešli ste množstvom kurzov a stále vám niečo v nich chýba? Dajte šancu odborníkom a zapíšte sa na svoj intenzívny kurz v HARMONY už dnes!

Termíny týždňov                           15-19/01/18      alebo    05-09/02/18

Jazykové úrovne                            začiatočníci (A1), mierne pokročilí (A2) a pokročilí (B1)

Vyučovanie v dňoch                     pondelok až piatok

Veľkosť skupiny                             5 – 8 ľudí

Časy kurzov                                    09,30–11,00 (A1), 13,00–14,30 (A2), 18,30–20,00 (B1)

Základný kurz                                5 x 2 hodiny/deň v daný týždeň

Cena základného kurzu               84 Euro/ týždeň

Lektorka kurzov                             Jana Chynoradská

Bonus plus                                      individuálne hodiny v čase od 11,15 – 12,45

Cena bonus plus                            180 Euro/10 hodín individuálneho kurzu

Obsahy kurzov sa prispôsobujú daným študentom a ich potrebám. Každý kurz je tak jedinečný a šitý na mieru tým, ktorí tvoria danú skupinu.

Na tieto kurzy sa veľmi teším, pretože viem, že každý študent, ktorí sa chce naučiť po anglicky, to zvládne! Navyše, v našich nových priestoroch, ktoré sú nielenže vybavené najnovšou technikou, ale sú najmä útulné, nám pôjde učenie ako po masle!“, hovorí Jana Chynoradská, lektorka a súčasná riaditeľka HARMONY ACADEMY.

Zápis na kurzy prebieha od 4 do 12.januára 2018. Neváhajte, a zapíšte sa už teraz. Počet miest v kurzoch je obmedzený!

Prihlásiť sa na tieto kurzy môžete telefonicky na 0907 786 197, mailom na info@harmony.sk, osobne na Halenárskej ulici č.7 v Trnave v dňoch pondelok až štvrtok v časoch od 09,00 do 17,00 a v piatok do 15,00, alebo prostredníctvom našej webovej stránky www.harmony.sk.

Tešíme sa na vás!

Vaša HARMONY ACADEMY