jazykom to u nás len začína

Učenie sa s nami je zážitok na celý život.

Ponúkame vám vysoko efektívne riešenia štúdia cudzích jazykov, za pomoci ktorých si budujete sebavedomie a posilňujete svoju osobnosť v škole a práci. Pristupujeme k vám individuálne a spolu s vami hľadáme tie najvhodnejšie alternatívy pri dosahovaní vašich cieľov.

Náš prístup

Komunikatívny prístup zameraný na potreby študenta tvorí jadro našej lektorskej práce. V rámci neho do plnej miery uplatňujeme individualizáciu vyučovacieho procesu, čím zabezpečujeme rýchle a efektívne napredovanie.

S pomocou špeciálne vyškoleného lektora odstraňujeme strach z rozprávania, posilňujeme sebavedomie v komunikácii a ponúkame prostredie, v ktorom účastníci spoznávajú samého seba a ostatných.

Vieme zaujať každého

Naše jazykové kurzy sú otvorené pre všetky vekové kategórie, v ktorých do plnej miery rešpektujeme individuálne potreby účastníkov nášho vzdelávania. Vieme, ako treba pracovať s človekom, aby našiel cestu k aktívnemu užívaniu cudzieho jazyka pre potreby jeho štúdia, cestovania či práce.

Marian Hodulik
Vedúci predsériovej logistiky Volkswagen Sachsen Zwickau, Nemecko
Koncept Learn&Lead považujem za kvalitne spracovanie osobneho poznania a skusenosti autorky do zaujimavej formy pre zdielanie 9 principov osobneho rozvoja, za ucelom dalsieho aplikovania v time a efektivnej podpory jeho clenov. Je zaujimave sledovat pozitivny posun clenov timu pri aplikovani konceptu v praxi s dlhodobym efektom zvysenia efektivity timovej prace. ‍ Nekonecna energia a absolutna profesionalita Jany Chynoradskej este umocnili ziskanu skusenost a aplikacia nauceneho pomohli dalsiemu napredovaniu mojho multikultúrneho timu v ramci nabehovych projektov elektromobilov znacky VW vo VWS Zwickau.
No items found.

POnuka Na DosiaHNutie Vašich cieľov

Programová ponuka

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy firmy, dospelých ako aj deti a mládež.

Rozvoj osobnosti

Kurzy a riešenia pre rozvoj osobnosti a emocionálnej inteligencie.

Rozvoj organizácie

Kurzy a riešenia pre firmy, organizácie a leadership.

Lorem ipsum dolor sit amet consetetur sadipscing

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Book free consultation

Harmony katalóg 2021

Prehľadný katalóg ponúk Harmony v PDF verzii na stiahnutie.