regent-oxford-1

Vyhrajte týždeň v Oxforde!

Počuli ste už o Trnavskom rínku? Kapitulská ulica sa počas tohto podujatia uzavrie pre autá a otvorí pre ľudí. Príďte si aj vy vychutnať príjemnú atmosféru, priateľské stretnutia, originálne výrobky, dobré jedlo a hudbu na mestský trh Trnavský rínek v sobotu 16.apríla 2016 v čase od 9. do 17. hodiny.

Tentokrát bude počas celého podujatia opäť otvorená i naša záhrada Harmony a navyše sa v nej budú, okrem iného, konať aj diskusné fóra dňa. Za všetky spomenieme aspoň dve – fórum o stále populárnejšom dobrovoľníctve (nielen) v našom meste a o téme, ktorá rezonuje celou našou spoločnosťou už dlhé roky – téme vzdelávania. Vzácnym hosťom témy vzdelávania bude i náš lektor Christian Scott, ktorý sa s nami podelí o svoje osobné skúsenosti vo svojej rodnej angličtine.

Najväčším ťahákom celého dňa ale nesporne bude možnosť vyhrať týždňové štipendium na prestížnej škole Regent v Oxforde. Stačí prísť k nám na Kapitulskú ulicu, prihlásiť sa na niektorý z našich letných programov, urobiť si fotku v Harmony a postnúť ju počas DejLajk Harmony, v čase od 9,00 do 17,00 na našu fanpage na Facebooku s hastagom #DejLajkHarmony. Autor fotografie, ktorá získa najviac lajkov do pondelka 18.apríla 12,00 hod. vyhrá týždňové štipendium v Oxforde! Druhý z vás vyhrá päť individuálnych hodín s lektorom podľa vlastného výberu a tretí tri individuálne hodiny s lektorom podľa vlastného výberu. To stojí za zváženie, nemyslíte?

Navyše vám v Harmony ponúkneme možnosť prezrieť si, či i zakúpiť, anglické čítanky pre všetky jazykové úrovne, či prihlásiť sa na letné programy za zvýhodnené ceny! 

Náš program je naozaj bohatý, a preto prijmite, prosím, naše pozvanie na tento výnimočný deň na našej ulici. Okrem podujatí v našej záhrade si bude môcť navyše pochutnať na skvelých domácich dobrotách, pokochať sa pohľadom na ručne vyrobené šperky, vankúše či ozdôbky od výmyslu sveta.  

 Tešíme sa na vás!