Harmony pre firmy a organizácie

V našej ponuke nájdete programy pre rozvoj jazykových zručností, odborných kompetencií lektorov, rozvojové vzdelávanie pre jednotlivcov a tímy, odborné konzultácie v oblasti vzdelávania, ako i ponuku na zabezpečenie prekladov a tlmočení.
Online stretnutie
Naši klienti

Prinášame Vám

Progresívne učebné postupy, vlastné inovatívne produkty a služby, neustále novinky zvyšujúce pokrok a efektivitu vzdelávania
Odborné zázemie, erudovaný tím špecialistov na vzdelávanie, vysokú úroveň lektorov a celého riadiaceho aparátu
Pozitívnu energiu, rýchle tempo napredovania, chuť na sebe pracovať a množstvo sprievodných aktivít
Kvalitu a know-how vyplývajúce z členstiev v medzinárodných projektoch
Príjemné prostredie a skvelú, inšpiratívnu atmosféru na hodinách

Spätná väzba od niektorých našich klientov

Alona Kurotová, Riaditeľka jazykovej školy
Reakcia a spätná väzba na pilotný kurz Walk&Talk

Veľmi sa mi páčila kombinácia – učenie sa a prechádzka, keďže som športovo založená, pilotný kurz Walk&Talk vo mne zanechal príjemný pocit šťastia, naučila som sa nové slovíčka, popri tom sme zdolali kopec, výsledkom boli pekný deň a tímová práca.
Je to inovatívny kurz, pretože sme nesedeli v triede s pohľadom na učiteľa. Boli sme v prírode a učiteľ bol naším vodcom, ktorý tím spájal. Všetko bolo dynamické.
Kurz prekonal moje očakávania, ja som očakávala len príjemnú prechádzku, no popri turistike, sme mohli rozmýšľať, premýšľať a toto ma posunulo dopredu. A najdôležitejšie bolo, že sme s ostatnými kolegami vytvorili tím.
Do budúcna by som uvítala podobný kurz, napr. aj mimo Slovenskej republiky, no pre mňa to môže byť akékoľvek pekné miesto.
Michal Čičmanec
Myslím si, že inovatívny prístup a energia Jany Chynoradskej k rozvoju vzdelávania lektorov sa pretavili do kvality služieb, ktoré Harmony ponúka.
Adriana Bírová
Janka Chynoradská je profesionálka na svojom mieste. Nikdy predtým som nemala lepšiu lektorku cudzieho jazyka. Celkový prístup, spôsob výučby, odbornosť, jej angažovanosť, zanietenosť, chuť a nadšenie s akým nás dokáže motivovať k čo najlepším výkonom sú obrovskou hnacou silou napredovať a zlepšovať sa. Nemôžem nespomenúť jej ľudský, ba až kamarátsky prístup, pochopenie, vždy je výborne naladená a plná optimizmu. Páčia sa mi moderné spôsoby výučby, že to nie je len mentorovanie, ale živá diskusia o každodennom živote, problémoch, čo nás trápia, o práci, o aktuálnych témach. Ďakujem akadémii HARMONY za tento moderný spôsob vzdelávania.
Oleh Verhulenko
Tento pomerne krátky, ale intenzívny kurz o základoch zdravej a efektívnej komunikácie ma posunul k hlbšiemu pochopeniu dôležitosti jasnej a rešpektujúcej komunikácie. A funguje to nielen v profesionálnej oblasti, ale aj v osobnom živote. Po kurze som už absolvoval niekoľko rozhovorov, s niektorými kolegami aj s rodinou, ktoré navždy zmenili smer našej komunikácie a vzťahov. Môžem povedať, že celý kurz bol pre mňa najsilnejším zážitkom. Spôsob, akým sme získali informácie a precvičili si to, čo sme sa naučili, bol pre mňa absolútne nový, napriek tomu, že posledných 10 rokov študujem nonstop. Páčila sa mi aktivita a energia Jany, úžasná, až náročná angličtina Vicki a samostatnosť a nezávislosť Betty. Mohol by som písať o tomto zážitku neskutočne veľa, ale myslím si, že by si to mal každý vyskúšať a prísť na to sám.
Oleksandr Plotnitskiy
Prostredníctvom kurzov, ktoré som absolvoval som si zlepšil svoje schopnosti a zvýšil svoj potenciál na pracovisku aj mimo neho. Najsilnejším zážitkom bolo pre mňa to, že práca v skupinách mi poskytla kontext poznatkov pre moje skúsenosti s prácou v tíme aj mimo neho. Tieto kurzy by som rád odporučil ostatným, pretože sú vytvorené srdcom a sú veľmi inovatívne. Ďakujem za pomoc pri sebazdokonaľovaní.
Katarína Turanovičová
Nakoľko vnímam svoj pokrok v angličtine od obdobia, odkedy ma začala učiť Jana, som si istá, že moja úroveň angličtiny by bola oveľa lepšia ako v súčasnosti je, ak by ma učila od úplného začiatku, nakoľko Jana je neskutočný motivátor a nedá šancu študentom nedávať pozor počas výučby. Jej typ výučby mi absolútne vyhovuje a dúfam, že kým budem navštevovať kurzy v Stellantise, tak mojim lektorom bude len Jana, ktorej ďakujem za jej snahu a energiu, ktorú zo seba dáva, aby sme my študenti boli so sebou zase o čosi viac spokojnejší :-).
Marián Hodulík
Koncept Harmony považujem za kvalitne spracovanie osobného poznania a skúsenosti autorky do zaujímavej formy pre zdieľanie 9 princípov osobného rozvoja, za účelom ďalšieho aplikovania v tíme a efektívnej podpory jeho členov. .
Miroslava Branická
Jazyková škola Harmony vždy bola a je, naša jasná voľba. Chodila do nej naša staršia dcéra a keď sme potrebovali podporiť angličtinu aj u mladšej dcéry, neváhali sme a siahli sme po osvedčenej voľbe.
Bonnie Tsai
Janu poznám profesionálne aj osobne už niekoľko rokov. Je to výnimočný človek. Ak budete mať niekedy to potešenie navštíviť alebo sa zúčastniť sa na školení v jej škole, vstúpite do tvorivého, krásneho sveta, ktorý je určený na zlepšenie učenia a tvorivého myslenia.
Mgr. Jana Hűbnerová
Harmony – meno jazykovej školy, ktoré vystihuje jej zakladateľku, pani Janu Chynoradskú. Harmóniu nájdete v jej osobnosti, ktorú ona sama prenáša do svojej jazykovej školy. Strávili sme spoločne s pedagógmi našej školy dvojdňové školenie, ktoré navždy zostane v našich spomienkach. Profesionalita, ústretovosť, ochota = Harmónia.

Prepájame ciele ľudí a ich organizácií

Harmony je Váš partner vo vzdelávaní už od roku 2000.

267 007

Odučených hodín
v kurzoch

364

Spolupracujúcich lektorov počas rokov

17 366

Vyškolených študentov
v kurzoch

Jazykové kurzy a tréningy

Angličtina, nemčina, francúzština, slovenčina pre cudzincov, poľština, chorvátčina, ruština, ukrajinčina, španielčina a iné

Rozvoj soft skills a leadershipu

Na mieru šité odborné tréningy rozvoja osobnosti a organizácie so zameraním na vedenie ľudí a zdokonaľovanie mäkkých zručností

Prístup a metodika

Komunikatívny prístup zameraný na potreby študenta tvorí jadro našej lektorskej práce. V rámci neho do plnej miery uplatňujeme individualizáciu vyučovacieho procesu, čím zabezpečujeme rýchle a efektívne napredovanie.

S pomocou špeciálne vyškoleného lektora odstraňujeme strach z rozprávania, posilňujeme sebavedomie v komunikácii a ponúkame prostredie, v ktorom účastníci spoznávajú samého seba a ostatných.

Rastieme spolu s našimi zákazníkmi

Od roku 2005 poskytujeme jazykové vzdelávanie v anglickom, slovenskom, nemeckom a francúzskom jazyku pre jedného z najväčších zamestnávateľov na Slovensku, spoločnosť PSA Group Slovakia/Stellantis.
Kontaktujte nás

Rezervujte si online stretnutie

Veríme, že Vás naša programová ponuka osloví a budeme mať to potešenie stať sa partnerom Vašich ďalších úspechov.

Často kladené otázky

Takto vyzerajú naše odborné kurzy

Chcete vedieť viac o 9 princípoch moderného človeka?

Stiahnite si e-knihu 9 princípov od Jany Chynoradskej.

Moderné riešenia pre moderné organizácie